Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én nem értem ezt az...

Csak én nem értem ezt az ilyen típusú alkoholistáknál?

Figyelt kérdés

Sok alkoholista a szorongás miatt iszik.

Leggyakoribb a munkahelyi stressz.


De ezt általában nem a munkahelyen végzik,mivel ittasan nem lehet dolgozni,hanem otthon,munka után.


De akkor meg már minek?Túl van a napon.


2019. júl. 2. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Azt te csak gondolod. Aki rendszeresen iszik, az nem dülöngél, meg ilyesmi. Meg se látszik rajta. Simán bemegy a munkahelyre úgy, hogy előtte lehúzott egy üveg vodkát, és senki észre se veszi. Izé, tapasztalat.
2019. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk mert a sok stresszt nem tudja elengedni. Tovább idegeskedik rajta,aztán csak egy pohárka és már is jobb.

Volt olyan munkahelyem ahol annyira felhúztak,hogy megnyugtatott mikor hazamentem,és ittam 1 pohárral.

Na ettől nem lettem alkoholista,és találtam is jobb helyet,ahol nem kell munka után feszültséget levezetnem.

2019. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így vezeti le a feszültséget.
2019. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én általában hétvégente iszok, ilyenkor kicsit elfelejtem a sok bullshitet ami aggatsz hétközben, meg úgy egyáltalán.
2019. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki alkoholista, azaz alkoholbeteg az már a betegsége miatt iszik, kényszerből, mindegy, hogy mire fogja vagy hogy mit mondanak róla az ismerősei. Pl- "X azért iszik, mert a főnöke egy kripli". A munkahelyen átélt stressz hatása nem szűnik meg rögtön, ahogy kilép az ajtón valaki, nincs túl a napon. Sokan kezdtek valamilyen szorongás miatt inni, például én is. (Azt még megjegyezném, hogy sok munkát kissé ittasan is lehet végezni, csak a minőség rovására megy.)
2019. júl. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már itt a névtelen alkoholisták klubját alapítjuk, hozzátenném, hogy nem feltétlen megy a munka rovására. Én pont az ellenkezőjét tapasztalom, olyankor sokkal jobban megy a munka is. Persze ez nem azt jelenti, hogy ez erkölcsileg jó dolog, vagy követendő, csak cáfolni kívántam, hogy zavar a munkában. A darabszámok teljesen az ellenkezőjét mutatják.
2019. júl. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!