Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok a 10 év korkülönbség...

Sok a 10 év korkülönbség ilyen esetben? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy lányról lenne szó, akivel pár napja láttuk egymást tömegközlekedésen, és bár én kezdtem el nézni őt,

napszemüveg volt rajta így nem tudhattam hogy Ő is figyel-e. Miután levette a szemüvegét, és 1 megálló után már úgy nézett rám hogy én jöttem zavarba, egyszerűen nem mertem tartani vele a kontaktus, már mosolyogva a számat harapdáltam.

Leszálltak és még akkor is visszafordult vagy kétszer.


Tegnap este megtaláltam facebookon a profilját, nagyon megörültem, kicsit belegörgettem az idővonalába, és hideg zuhanyként ért hogy pár hete lett csak 16 éves, ezzel az a probléma hogy én meg 26 vagyok már. De azóta csak ezen jár az agyam, és sokszor eszembe jut az a nap.

Már több embertől hallottam hogy a kor nem mérvadó, valakinek pont az jön be akin már van borosta, karakteresebb az arca.

Írjak neki, vagy mit csináljak?


2019. júl. 3. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a te esetedben sok a 10 év. 20 év alatt sok 10.
2019. júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogyan találtad meg a profilját ha csak a buszon láttad eddig (és ha jól értem csak 1x)?
2019. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Unokahúgom ismerősei között volt egy másik csaj, és az ő ismerőseinél találtam meg.
2019. júl. 3. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!