Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok ti melyiket választanátok?

Lányok ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Adott két fajta fiú.


Az egyik fiú nagyon szépen beszél, maximális tisztelet és figyelmesség szorult belé, viszont az adottságai a külsejére már nem terjednek ki, kicsit csúnyábban/átlagosan néz ki. Okos ember.


A másik srác tökéletesen néz ki, külsejével a lányok nagy részét le tudja venni a lábáról. Sportol is. Viszont nem kifinomult a beszéde, ami káromkodásban, vagy szókincsszűkösségében meg is látszódik, és nem is túl eszes.


Ez csak gondolatébresztés volt, de röviden, lányok: aki szép, vagy aki szépen beszél/gondolkozik?



2019. júl. 3. 15:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Kort azt rátok bízom (nyilván nem túl fiatalra gondoltam, mondjuk úgy kifele a tinédzser korból).
2019. júl. 3. 16:19
 12/20 anonim ***** válasza:
91%

"Az egyik fiú nagyon szépen beszél, maximális tisztelet és figyelmesség szorult belé, viszont az adottságai a külsejére már nem terjednek ki, kicsit csúnyábban/átlagosan néz ki. Okos ember"

Ismerek ilyent. Még csúnyának se mondanám, de sose kéne. Túl "tiszta". Olyan választékosan beszél, hogy néha csak pislogok, pedig nem tartom magam butának. Zene/sorozatok/ilyesmihez nem tud hozzászólni, mert ő filozófiai meg politolófiai könyveket olvas és ilyen témájú műsorokat néz. És ásványokat gyűjt. Meg túl jólnevelt - konkrét példát nem tudnék, de nem olyan "hétköznapian" fejezi ki magát, hanem itt is olyan választékos. Nem mondja, hogy ne haragudj/bocs, hanem csakis elnézést. Nekem olyan a srác, mintha egy másik bolygóról jött volna. Kedves, jóibdulatú, meg minden, de el nem tudom képzelni, mit tudnánk egymással kezdeni.

2019. júl. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Az első egyértelműen. Nagy eséllyel tetszene nekem, még akkor is, ha nem egy álompasi kinézettel áldotta meg a sors, mert azt vettem észre, hogy nekem valahogy mindig a kevésbé előnyös külsejű fiúk/férfiak keltik fel az érdeklődésemet.
2019. júl. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Első
2019. júl. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ha csak közülük kéne választani, akkor az okosabbikat választanám.

A másodikat hamar megunnám, vagy legalábbis azt érezném egy idő után, hogy semmi értelmeset nem tudok vele csinálni.

Az elsővel viszont hamarabb tudnék szellemileg is szórakozni, ami nekem bejön és igénylem is. Valamint vele komolyabban és hosszútávon is lehetne nagy valószínűséggel tervezni. Valamint ha átgondoltabb a döntéseiben, megbízhatóbb és is számomra egy ilyen ember. És attól, mert visszafogottabb, korántsem biztos, hogy unalmas ember, sőt! Az igazi személyiségét egy ilyen ember csak annak mutatja, akivel tényleg olyan is a kapcsolata.

A második típusúval futókapcsolatnál többet nem tudnék elképzelni. Úgy érezném, hogy helyette is gondolkodnom és figyelnem kellene. Nem az anyja akarok lenni, hanem a barátnője, és nem is akarnék mondjuk szégyenkezni miatta, ha esetleg nem lehetne vele komolyabb helyen megjelenni.

2019. júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt választanám és nem vagyok álszent. Persze a csúnya és az átlagos között azért van különbség, de az is relatív .

A külsőn egyébként nagyon szépen lehet korrigálni,de egy csúnya belsőn már nem igazán.

Egyébként nekem a párom az első kategoriaba tartozott, de szépen rájöttünk, hogy mi előnyös neki és nagyon sokat változott. Egy előnyös frizura, borosta nagyon szépen dob a latban, plusz ő is sportolhat,amellett hogy okos, nem kell kizárja egyik a másikat.

Egy bunkó paraszt sosem kéne.

22n

2019. júl. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
66%

8-as vagyok.


Nem állítottad ki nyíltan, de a kérdésed akkor is az: vagy egy okosabb de külsőségekben gyengébb, vagy egy szellemileg gyengébb, de fizikailag nagyon jó küllemű.


Egyetértek abban, hogy vonzalom erősödhet, hogyha a másik jelleme imponáló, de ha valaki abszolút nem az eseted, nem lesz belőle párkapcsolat. Egy párkapcsolat alapja a fizikai vonzalom. Ha egyáltalán nincs vonzalom, nem fog erősödni a belső alapján.

Szex nélkül egy kapcsolat pedig csak nagyon nagyon nagyon ritkán működik (pl aszexuálisoknál)

2019. júl. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Metionin ***** válasza:
100%

Ennyi alapján az elsőt mondanám de a valóságban nem derül ki ennyiből. Az okosabbik is lehet olyan személyiségjegyekkel megáldva, hogy a falra másznék tőle, pl. féltékenykedő, birtokló, sértődékeny, hisztis stb. Alapjában véve az okos embereket preferálom de ha a személyisége alapján kibírhatatlan, akkor lehet bármilyen okos, nem kéne.

A másodikkal viszont valószínűleg már az elején megbuknék mert ha valaki buta, azzal nem tudok beszélgetni és ez nekem nagyon fontos.

2019. júl. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Az első lehet, hogy irritálóan tudálékos és komoly, így nem kéne.

A második lehet, hogy csak tanulmányait néwzve "butább", gyengébb tanuló. Van ilyen barátnőm is, viszont az érzelmi intelligenciája nagyon magas. Tehát ha ez a fiú is hasonló, akkor egyértelműen ő. De csak ha lehet azért vele komolyabb dolgokról is beszélni síkhülye ne legyen. A sportolás plusz.

2019. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkepp azt választanám, aki gondolkodik, normálisan beszél es "csak" átlagos. Pár év és mindkettőből lehet egy tohonya sörhasas szőrös tv apu. Akkor az iq es a kedvesség sokat fog jelenteni!
2019. júl. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!