Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a kedvenc évszakotok és...

Mi a kedvenc évszakotok és hogy befolyásolják a hangulatotokat, életeteket az évszakok?

Figyelt kérdés

2019. júl. 3. 19:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%
A nyár, mert láthatok sok szép mezítlábas nőt. Ekkor kicsit jobb a kedvem, még akkor sem, ha senkit sem érdeklem.
2019. júl. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A kedvenc évszakom a tél, esetleg amit még valamennyire kedvelek, az a tavasz.

Télen érzem magam a legboldogabbnak, olyankor el lehet "bújni" az emberek elől a kabát meg a sapka, sál alá. Elég szorongós vagyok, főleg a nyílt tereken, szóval nekem ez ad egyfajta biztonságérzetet. Illetve olyankor ki vannak világítva esténként az utcák, meg rendezni szoktak ilyen téli vásárt a főtéren...És lehet, hülyén hangzik, de emiatt imádtam, amikor sok (8-9) óránk volt egy nap, esetleg még edzésem is volt és utána olyan délután 5-6 fele mentem haza és végigmentem a karácsonyian kivilágított utcákon, miközben mindenhol kürtöskalácsillat volt :3

A tavaszt azért szeretem, mert akkor még mindig nincs túl meleg, sőt, olyankor is simán lehet (legalábbis az elején) kabátot hordani, de legalább nem fagy le az arcom. Valamint szeretem a nyiladozó virágok illatát.

A nyarat rühellem, ilyenkor mindig előjön ez a nyári depresszió-féle dolog bennem. Ilyenkor alig találkozok emberekkel a családtagjaimat leszámítva (ugyanis alapból nincsenek igazán barátaim, és az emberek, akiket esetleg haveroknak hívhatok, nyaralnak, vagy a saját családtagjaikkal töltik az időt, stb...Szóval még ilyenkor is, amikor nincs semmi nagyon fontos dolguk, sokkal kevesebb idejük van rám, mint tanév közben, amikor tanulni kell a vizsgákra, etc..). És erre még rátesz egy lapáttal a gusztustalan időjárás is.

Az őszt egészen egy évvel ezelőttig gyűlöltem, mert általánosban és gimiben is kiközösítettek az osztályból, szóval az ősz számomra egyenlő volt azzal, hogy megkezdődik a tanév, újra találkoznom kell az osztálytársaimmal, akik összesúgnak meg pofákat vágnak, amikor meglátnak, galacsinokkal dobálnak, pletykákat terjesztenek rólam, ha bármi apróságban hibázok, egyből leüvöltik a fejem, a többiek meg kiröhögnek, stb...Oh, és néhány s3ggfej tanárról nem is beszélve. Viszont az elmúlt évben viszonylag (1-2 kivételtől eltekintve) normális emberekkel kerültem egy osztályba, ahol egyáltalán nem tapasztaltam ezeket, szeptembertől pedig egyetemre megyek, szóval most már az ősz annyit jelent számomra, hogy elkezdődik az új tanév, új arcokkal találkozok, visszarázódok a megszokott kerékvágásba, valamint hogy hál' Istennek fokozatosan elmúlik ez az undorító dögmeleg.

2019. júl. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A tél a kedvencem, olyankor energikus vagyok, mindenhova gyalog járok, mert imádom a hideget és a havat, az ereimben valószínűleg fagyálló és cukorszirup keveréke kering. A tavaszban csak a virágok és a zöldülő növények tetszenek, az őszben a színes lombok, az időjárás nekem mindkét évszakban túl meleg. Nyáron annyira ingerlékeny vagyok, hogy hozzám sem lehet szólni, csak feküdni van erőm, naphosszat szédelgek, zihálok és undorom magamtól, mert izzadok, mint egy ló. Legszívesebben nyári álmot aludnék, ha tudnék napi öt óránál többet is aludni ebben a szájbavert kánikulában.
2019. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szuper válaszok!
2019. júl. 5. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!