Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megítélitek az oldalon az...

Megítélitek az oldalon az embereket a százalékos értékelésük alapján?

Figyelt kérdés

Ha valaki mondjuk X százalék alatt van, akkor az a szemetekben kevesebb?

Hány százaléktól nézitek le itt az embereket? 80 alatt pl?


Random kérdés.



2019. júl. 3. 22:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
59%
Nem, mert nem feltétlen pontos ez a mérőszám, illetve lehet olyan, hogy valaki sokszor ír jókat, de egyszer egy nap rossz napja van, így a többi szétszedi fölöslegesen, így lepontozódik.
2019. júl. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

Évekig 98%-os voltam, mert szinte kizárólag a tini párkapcsolatok kategóriában adtam tanácsokat. Aztán átmerészkedtem más kategóriákba és olyan kérdésekre is válaszoltam, ahol véleményt(!) kérdeztek. Én pedig elmondtam a véleményem, ami ugye vagy tetszik az embereknek vagy nem. Úgyhogy lecsúsztam egy kicsit.

Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem biztos, hogy valakinek azért van alacsony százaléka, mert troll vagy idióta, hanem lehet, hogy néha kicsit radikálisabb a véleménye, vagy kíméletlenül őszintén megmondja az igazat a kérdezőnek. (mert van olyan, hogy a kérdező téved)

Bár azért a 20% alatti már elég árulkodó

2019. júl. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%

Százalékok alapján nem feltétlenül fair ítélkezni. Mint mások is írták, sokan like gombként értelmezik a pontozást.

Hamar kiderül, ha valaki nem jó szándékú. Vannak trollok, akik csak poénból csinálják, de többségében olyanok, akik zsigeri szemétségből. Vannak, akik szinte minden szavadba belekötnek és nem tudsz szabadulni tőlük, a végén már te unod meg és ott hagyod.

Talán egyesek ettől érzik legalább egy minimálisan jelentékenynek magukat, ha az interneten mások fölé kerekedhetnek. Valahol sajnálom őket, az igazi életük miatt.

Kérdezők között is sok a troll. Szokásos, hogy feltesz egy kérdést, de csak az ő ízlésének megfelelő válaszokat fogadja el, a többibe beleköt még akkor is, ha azok fedik jobban az igazságot. Kérdező esetén még pontszámot sem látsz.

Talán a legjobb többé nem fórumozni. Egyék meg egymást a trollok.

2019. júl. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Szóval vannak akik abban lelik boldogságukat, ha rányomhatják minden kommentre a piros kezet? De miért? Ilyenkor úgy érzik, most nagyon kiszúrnak a kommentelővel? Úgy érzik, hatalmuk van?
2019. júl. 4. 02:49
 15/17 anonim ***** válasza:
75%

Én tettem próbákat új accountokkal, ha 100%-ban segítőkész voltam, de megmondtam a véleményemet, akkor valahol 50-75% körül kaptam, ha szándékosan kötekedtem 50% alatt, ha semmitmondó válaszokat írtam, akkor 80-95% körül.


De nem ítélek meg másokat, azért sem mert erősen téma függő is. Pl. politikában mindig minden válasz megosztó, emberekkel kapcsolatos kérdésnél pedig sokszor nem valódi a kérdés, hanem a kérdező önigazolást vár, ezért a válasz is csak egy vélemény a sok közül.

2019. júl. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem is nézem az értékeléseket xd engem azért pontoznak le,mert őszinte vagyok és nem azt írom amit olvasni akarnak,hanem amit gondolok🤷🏾‍♀️
2019. júl. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ráadásul csak a lepontozás megy, de az nagyon. Ha valaki ir egy kifejtett, hasznos választ, azal ha valaki nem ért egyet az lepontoz, aki szerint meg hasznos vagy egyet ért a válasszal az meg csak továbbgörget
2019. júl. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!