Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megítélitek az oldalon az...

Megítélitek az oldalon az embereket a százalékos értékelésük alapján?

Figyelt kérdés

Ha valaki mondjuk X százalék alatt van, akkor az a szemetekben kevesebb?

Hány százaléktól nézitek le itt az embereket? 80 alatt pl?


Random kérdés.



2019. júl. 3. 22:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%

Persze, egyből látni, hogy valaki egy kötekedő troll, mert mindenki lepontozta.


A reputációja sehol sincs egy 50% alattinak.


De ritkán vannak értelmes emberek méltatlanul alacsony százalékokkal, egy válaszból lehet igazán megítélni valaki, persze az értelmesebb kérdéseknél.

2019. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Nem nézem le igazából, mert pl ha megosztó témákban is elmondja a véleményét sokaknak nem fog tetszeni.


Bár azért egy olyan 20% már elgondolkodtató,de ha értelmesen válszol, nem trollkodik, nem kötekedik nem nézem le vagy ítélem el.

2019. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Az iszonyú alacsonyakat (20-30% alatt) igen, mivel ők tuti trollok, provokátorok. Efelett viszont nem olyan mérvadó szerintem az érték, mivel lehet, hogy az illető 45%-al is tök értelmes dolgokat ír, csak mondjuk sokat jár a politika részlegbe, ahol ugye az ellentábor bőszen pontozgatja le a válaszokat (de a 20% sztem még így is durva, a nagyon habzó szájúak szoktak csak ennyire mélyen lenni).
2019. júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Hát ne haragudjon a világ de aki 50% alatt van,annak láttam már elég kommentjét ahhoz,hogy már az se hasson meg ha értelmeset szólal meg. Ilyen obelix meg társai pl hülyegyerekek az én szememben
2019. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem lesz a %-ától kevesebb, de néha csodálkozom, hogy valaki pl. 20%-ban ad hasznos válaszokat, mégis egy tök normális, korrekt választ adott a kérdésemre...Szóval ilyenkor elgondolkodok, vajon mit csinálhat más kérdéseknél, amiért ennyire le van pontozva :D
2019. júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
Van hogy azért pontozik le mert nem tetszik nekik az adott ember véleménye, és ha annál a kérdésnél ahol én meglátom hogy értelmesen válaszolt, akkor nem hiszem hogy máshol trollkodna, ergo nem.
2019. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ezt az egész hasznos vagy nem hasznos válasz dolgot el kellene törölni,rengeteg kérdésnél a tökéletes válaszra is rányomják a piros kezet.Vagy ha épp nem tetszik nekik a válasz,vagy csak épp unatkoznak,és azért.Tehát sok ember azért rendelkezik mondjuk csak 65-70%-ban hasznosnak vélt válasszal,mert valakinek épp nem tetszett a válasza..Értelmes ember eleve nem ad választ ha már látja hogy van egy helyes,esetleg mégis hozzászól ha úgy gondolja hogy hozzáfűzhet némi hasznos kiegészítést.De némelyik kérdésnél az első hozzászóló megadja a helyes választ,és utána ott van még 10 komment ami abszolút nem vág a témába,veszekedések,okoskodások sora..Tehát bőven elég lenne ha lehetne jelenteni a válaszadót,vagy töröltetni az adott választ,és eltötölni ezt a felesleges,hasznos,félig hasznos vagy nem hasznos lehetőséget,véleményem szerint semmi értelme,csak plusz veszekedési alap.
2019. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Szinte semmi jelentőségük nincs a százalékoknak. Nem a válaszok hasznosságát mérik, hanem a válaszoló népszerűségét. Ha valaki például Szabó Péteri szinten csak azt mondja, amit mások hallani akarnak, akkor felhúzhatja magát akár 80% fölé is, hiába nincs gyakorlati haszna a mondanivalójának. A másik véglet, amikor valakinek más a véleménye, mint a divat, ráadásul kényes témákban válaszol. Ott garantált, hogy lemegy 50% alá, hiába építő jellegű az írása.
2019. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
28%

Ez az egész pontozósdi egy fölösleges értelmetlen fasssság, semmiféle relevaancia és hitelesség nincs benne.

Inkább egy csomó elbszott lelkibeteg nyomoronc élvez el attól, hogy lepontozza azokat, akik a sztereotíp közhelypuffogtatás helyett tárgyilagosabb választ adnak, vicc az egész.

2019. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy az előttem lévők is elmondták, a nagyon alacsony százalék nyilván feltűnik, de egyébként egyáltalán nem számolgatom. Akinek 90% felett van, az meg valószínűleg újonc vagy ritkán használja az oldalt. (Amúgy mikor kezdő voltam itt, én is nagyon ügyeltem rá, hogy 90% felett legyek, mindig kértem a zőld pacsit, meg sose írtam ellentmondásos választ. Most meg már egyáltalán nem érdekel, nem is értem, hogyan feszülhettem rá ennyire anno :D )
2019. júl. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!