Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van köztetek olyan aki képtele...

Van köztetek olyan aki képtelen beszélni ahhoz aki bejön neki?

Figyelt kérdés

Felnőtt ember vagyok, és esküszöm majdnem mindenben határozott, a beszélőkém pedig még túl nagy is. Tehát általánosságban tudok, és szeretek beszélni, ha kell, tehát simán megkérdezem a boltban merre van az intimkendő részleg.


De képtelen vagyok normálisan beszélni, ha tetszik, akihez beszélek. Egyszerűen összeakad a nyelvem, nem tudok ránézni, nem jutnak eszembe szavak (!!), és leblokkolok. Égetem magam. :D

Nem egy konkrét személy, és ne úgy vegyétek, hogy akarok tőle valamit. Szimplán ha a munkahelyemre bejön valaki, aki tetszik, és beszélnem kell vele bármiről, komplett idióta vagyok.

Hogy lehet ezt kezelni? Mással is van ilyen? Főleg, hogy máskor mindig megy a beszéd.



2019. júl. 4. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Vedd humorosra!

Ha tényleg bejön, és örülnél a kapcsolatnak, akkor hajrá!

Ha bénázol, mondd utána őszintén, hogy bocs, annyira szép vagy, hogy elszédítetted a nyelvem, vagy ilyesmi! Hidd el cuki az ilyesmi, lehet lesz akinek bejön! :)

2019. júl. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az :D Hogy nem akarok semmit, csak tetszik mondjuk, és amúgy simán elpoénkodok mindent, de ha már bejön a tag nem is lehet vele semmi, mert nem tudja meg milyen vagyok. Mert úgy beszélek, mint egy retardált gyökér.
2019. júl. 4. 10:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam akkkor fordul elő ilyesmi, ha szerelmes vagyok az illetőbe (akkor viszont sajnos rendszeresen), mindent elfelejtek, figyelmetlen vagyok, nem tudok koncentrálni stb, úgy érzem minden rosszat produkálok magammal kapcsolatban ami egyébként nem jellemző rám :-(
2019. júl. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen én pont ilyen vagyok :-(
2019. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Modern solutions.. Kérd el a facebookját vagy jelöld be. Anno az emberek csak élőben dumáltak így megtanultak udvarolni, legkevésbé zavarban lenni, hódítani(hódíttatni).. Most már persze, hogy ezt nem sajátítottátok el, kár 8 éves szinten újra kezdeni.

Kérd el a facebookját vagy ha tudod a nevét jelöld be. Az írás és az olvasás csak megy.


Ja meg annyit még, hogy ha élőbe jó akarsz lenni, és dumálni meg lazának tűnni(nem beégwtni magad) akkor viselkedj úgy. Ne érdekeljen mit gondol rólad a másik, mozogj és beszélj lassan ha érzed hogy kicsúszna a kezdd közül a nyugalom.

Ha kikapcsolod a fejed és nem agyalsz azon h mit gondol rólad, akkor varázslatos egx beszélgetés. Elmondhatod amit gondolsz, illetve meghallgathatod más gondolatait.

Ah szép is az élet..

21.!.

2019. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5. Nem flörtölni akarok ezekkel a tagokkal, hanem csak elmondani amit kell a munkám miatt.

Lazára se tudom venni, mert egyszerűen kiürül az agyam.


De kösz a válaszokat, úgy tűnik erre nem lesz megoldás xD

2019. júl. 10. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!