Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyektől kérdezem: Hogy...

Hölgyektől kérdezem: Hogy viselitek, mikor egy csapat melós mellett mentek el, akik aztán a maguk módján tetszést nyilvánítanak?

Figyelt kérdés

Füttyögnek, cuppognak, beszólogatnak. Ilyenkor mit tesztek? Mentek tovább vagy visszaszóltok? Nekem kolléganőim mesélték a sztorijaikat, mert a közelben építkezés folyt és nekik bőven kijutott ilyesmiből. Volt aki komolyan helyrepakolta a melósokat, aztán azok visszavonultak, talán meglepődtek a határozott fellépéstől.

Két kolléganőm viszont együtt ment hazafelé egy darabig, ott meg a piros lámpánál várakozó kisbuszban néhány kisebbségi munkásembör kezdett el ordibálni... Kolléganőim persze szaporázták lépéseiket....


2019. júl. 6. 12:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem érdekes, de megmosolygtatokat szolnak be.


Pelda: volt amikor elmentem mellettük es elkezdte énekelni az egyik, asszem a szerelmes lennék, beléd leszek dràga, vagy ilyesmit, vagy màsszor azt hallom hogy "ja, ez télleg szép" meg ilyesmiket.


Kerülnöm nem kellett eddig öket.

2019. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Undorítóan még sosem szóltak be, szóval én mosolyogni és nevetni szoktam rajtuk. Egész nap keményen dolgoznak, nem zavar ha ez az egyetlen örömük napközben. És jó fokmérő, ha már a munkás sem szól be, akkor ideje fodrászhoz menni :D
2019. júl. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ignorálom őket, mert többnyire zenét hallgatok. Az jobban irritál amikor mint ma is, két random cigánygyerek kiszúr maganak a metrón, és látványosan mutogatnak felém meg dumálnak valamit.
2019. júl. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!