Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az amerikaiak mit élveznek...

Az amerikaiak mit élveznek ezekben a mocskos autós fesztiválokban? (videó)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=PH_moJrJlfg

És miért nincs köztük egy afroamerikai sem, miközben az USA vegyes társadalom? Szóval miért élvezik, hogy sárban ész nélkül nyomják a gázt és tök mocsok lesz mindenki? Még a csajok is élvezik és ők is szép számmal vannak pedig sose gondoltam volna, hogy a lányok élvezik az ilyen koszos baromkodást.



2019. júl. 6. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

White trash kultúra. Az első képkockából tisztán látszik, hogy miért nincsenek feketék ott: redneckek + Louisiana + konföderációs zászló.

Attól, hogy az USA vegyes állam, nem azt jelenti hogy egyenlően vannak a kisebbségek elosztva az országban.

2019. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy csak vak vagy. 0:22-nél kimerevítettem, és kapásból 4 színes börűt látok a képen.


A sárban pont azért dagonyáznak, amiért te elmész a balaton soundra, és befüvezel meg végigkúrod az összes 18 év alatti csajt.

2019. júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Magyarországon is van ilyen, ugyanúgy van rá igény. Rengeteg off-road találkozó van és ott van pl a Dagonya fesztivál.

És igen, lányok is szeretik.


Szerintem amúgy pont a baromkodás és kosz miatt. A mindennapok pedánsságából kizökkenni kicsit.

2019. júl. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Ha a négerkvóta miatt háborogsz, akkor mellélőttél. 1:05-nél ott ül a néger, és próbál értelmesen nézni.


Amúgy ez off-road fesztivál, mi a bajod vele?

2019. júl. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És meg is dőlt a kis elméleted:

[link]

2019. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Ugye, a "sok hülye amerikai" ilyen ökörségekkel szórakozik,

ahelyett, hogy -hozzád hasonlóan- az Éjjel-nappal Bp.-et nézné.

2019. júl. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 veterán vas ***** válasza:
85%

Az amcsik mocskos autós fesztiválokon baromkodnak, Te viszont a bivalyröcsögei falunapon élvezed a Csocsesz/Bunyóspityu/Győzike....(szabadon választott) magasan kvalifikált művészek, igénye előadását.

Továbbá körhinta, céllövölde, vattacukor.......minden amit szeretnél.

Kinek ez, kinek az a szórakozás.

2019. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyere el egyszer egy nívós off-road fesztiválra, legyen az Somogybabod vagy amit akarsz. Meg fog változni a véleményed.
2019. júl. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Ezek redneckek :D Ok tipikusan feherek es szeretik az ilyen autos fesztivalokat, versenyeket, stb.

Atlag amerikai nem rajong az ilyenekert.

Elmentem Nascar versenyre ami ennel szinvonalasabb de ahogy korulneztem csak elvetve lattam 1-2 feketet, a legtobb fehet volt pedig laknak erre feketek szepszammal.

Felesegem mondja hogy ez tipikus redneck sport :D Versenyzok kozt is max 1-2 fekete van.

2019. júl. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!