Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a helyzet az Ausztria...

Mi a helyzet az Ausztria területén történő autós kamera használattal? Van e változás? Tényleg büntetnek? Tapasztalatok? Másik kérdésem pedig az lenne

Figyelt kérdés
hogy baj lenne e ha youtubra feltölteném azt a videót amit menetrögzítő kamerával vettem fel? Egy kisebb várost vettem fel vele ahol éppen autóval át haladtam ami nagyon szép ezért úgy gondoltam ezt mindenkinek látni kell. Például ha ki takarnám valahogyan az emberek fejét a videón akkor fel tölthetem?

2019. jan. 26. 21:18
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
90%
Ausztriaban tovabbra sem hasznalhatsz ilyet!
2019. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Nyugodtan felteheted.


Szerinted mi annak az esélye, hogy a youtube-on lévő több millió videó közül pont megtalálja a Te videódat pont az az ember akinek látszik az arca vagy a rendszáma a kocsin???


1 a több millióhoz az esélye szerintem. :D


De igen, ha ott elkapnak megbüntetnek, tilos ott kamerázni.

2019. jan. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Igazábol ha feltöltöd akkor nem lessz semmi max ha egy ember aki benne van a videoban feljelent de nem hiszem hogy ez megtörténne. Viszont ovatosan kameráz ausztriában mivel ha elkapnak 800€ meg még a kamerát is elkobozzák amit átvizsgálás után megsemmisittenek.
2019. jan. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :-)


3# Mondjuk azt hogy nem veszik észre a kamerát, de ha ki takarom az emberek arcát akkor mi baj lehet?

Vagy ez is gond nekik?

2019. febr. 1. 22:30
 5/6 anonim válasza:
100%
3# Vagyok ha csak simán elsétál valaki az utcán azt nem kell kitakarni viszont ha pl a fenekét vakarja vagy valami hasonlot csinál azt mindenkép takard ki.
2019. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :-)
2019. febr. 2. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!