Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Reggel elrakjátok az ágyneműt...

Reggel elrakjátok az ágyneműt ágyneműtartóba, vagy kint hagyjátok az ágyon?

Figyelt kérdés
2019. júl. 7. 13:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
16%
Én elszokom rakni. Mert ha jön valaki, ne azt nézze, milyen foltok vannak a lepedőn :)
2019. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Én összehajtom a pokrócot, ráteszem a párnára, lepedőt alulról felgörgetem a pokróc tetejére, majd egy pokróccal letakarom.
2019. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Kint hagyom
2019. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Nincs tartóm. Az ágyneműm szép és modern. Ha esetleg jönne valaki, szépen elrendezem és kész. Az ágyra úgyse ülhet le senki (én sem) utcai ruhában, úgyhogy ez így rendben is van. Emellett tök jól illeszkedik az egész a lakás összképéhez, szóval esztétikus is.
2019. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ágyneműtartóm, a hálóba meg nem nézeget be senki.
2019. júl. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ágyneműtartóm.

Ha meg jönne valaki, azt nem a hálószobában fogadom.

Akit meg mégis, azt meg nyilván meg kellene tisztelni annyival, hogy tiszta ágyneműbe fekteti az ember.

2019. júl. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
ki az aki minden nap beágyaz? Napközben is sokat heverészek az ágyon
2019. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én kint hagyom,mert 1: Az ágyneműtartó más dolgokkal van tele 2: Soha senki nem jön hozzám/hozzánk :D
2019. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%
Nekem gallériám van, és 170cm magasságommal még én se látom, hogy mi van az ágyon és be sem szoktam ágyazni, csak ha tudom, hogy jönnek hozzánk vendégségbe, de akkor se látják, hogy milyen például az ágyneműm.
2019. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

Kis helyesbítés: nem minden lakásnak van külön hálója ám... :)

Nekem nincs. De akkor se ágyaznék be csak rendezem. Hiszen hiába szép és új a matrac azért azt mégse mutogatnám, úgyis le kellene téríteni valamivel... Akkor meg miért ne maradhatna egy ízléses ágynemű, eligazítva kint?

2019. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!