Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érettségizők, szóbeli érettség...

Érettségizők, szóbeli érettségi után mit csináltok a tételeitekkel, elrakjátok vagy kidobjátok őket?

Figyelt kérdés
2015. jún. 18. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a nyelvtan tételeinket és a könyvet felgyújtottuk.
2015. jún. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 éve érettségiztem, valahol a pincében a régi kacatjaim között vannak az érettségi tételeket tartalmazó füzeteim is.
2015. jún. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 piriiiii ***** válasza:
100%
Az a terv az osztálytársainkkal, hogy szalonnát fogunk a tételek tüzén sütni. :) Én legszívesebben még a tankönyveimet is elégetném a nagy tűz érdekében, de egy utódomnak még jól jöhet.
2015. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az úgy volt... Az angol érettséim volt az utolsó, de előtte volt egy 20 perces szünetem a többiek felelése miatt.

Kimentem és egyenként széttépkedtem a tételeimet nyugtatóként, miközben vártam a behívásra :-D

2015. jún. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem sikerült olyan fényesen, elraktam olyan tételeket, amikből esélyt láttam, h még mehetek. Aztán mikor felvettek mind ment a kukába.
2015. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ki se dolgoztam a tételeimet. :D A testvérem által kidolgozottakból tanultam, az ő munkájàt pedig természetesen nem égetem el...
2015. jún. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak 2-3 tételt dolgoztam ki "rendesen", a többihez max. fél oldalas felsorolásokat írtam. Mindent kidobtam. (Csak pár kedvenc középiskolai tankönyvet tartottam meg, minden mást kidobtam.)
2015. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

én 32 éve érettségiztem, azóta megvannak a pincében egy nagy fiókban minden középiskolás dologgal együtt

minden évben amikor nagytakarítok a pincében nyaranta, lemegyek és egy egész napot ott töltök, és a szép középiskolás évekre gondolok, átlapozgatom őket, felidézek régi emlékeket, stb...

2015. jún. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Amint letudtam az érettségit, az első dolgom volt, hogy az összes tételt bevágtam a szekrénybe, hogy ne is lássam. Aztán majd nem sokára szerintem a tűzben fogják végezni.
2015. jún. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkoztam a felgyújtásukon, de mivel az öcsém jövőre érettségizik nagyrészt ugyanozoknál a tanároknál, akiknél én tettem, így jóarc nővérként lepasszolom őket neki, annyival is kevesebb dolga lesz.

Majd jövőre elégetjük közösen, aztán elmegyünk berúgni. :D

2015. jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!