Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan van ennyi hülye ember?

Honnan van ennyi hülye ember?

Figyelt kérdés

Ezt máshogy nem tudtam megfogalmazni. A tévében a szóvivő így beszél:ööö...aa...öö.

Jófogáson megkérdezem valaminek az árát, ha véletlenül válaszol, akkor mindenről ír, csak az összegről nem.

Egy álló hétig tudnék példákat sorolni, de biztos ti is. Szóval mi történt az emberek agyával mostanában?


2019. júl. 8. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de úgy tűnik nem csak nekem tűnnek fel pl. a mai magyar nyelvű reklámokban az alábbi szavak:

"Mizse, a család vizse"

"te is szeletni fogod"

"őrületesen kekszi"

"ez elment bulikázni"

+ a fanta dedós szintű "fullfincsizése"

A legtöbb reklámnak olyan nyelvezete van, mintha egy 13 éves gyerek csinálta volna a szinkront.

Egyszerűen valamiért dívik a médiában az infantilizmus.

2019. júl. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, de pl én 13 éves koromban is normálisan beszéltem, és az osztálytársaim is. Nincs diplomám, csak simán normális vagyok, de ezt egy csomó emberről nem lehet elmondani. A lényeg, hogy nem emlékszem, hogy régen is ennyi idióta lett volna. Szóval normálisan beszéltek a tévében, a piacon, a postán, stb. Most meg akármerre fordulok, dől rám a baromságok tömkelege.
2019. júl. 8. 15:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Off

első te jó ég, pont ezen gondolkoztam, hogy kit akarnak megfogni ezzel a "kreatívok". Mondjuk a norbis pákós borzalom elég sok embernek tetszett, VICCESNEK találták és én ezt egyszerűen nem értem, nem tudom felfogni. Oké, hogy az emberek beszélnek róla, mert szar, de könyörgöm ezen nevetni, meg jópofa stb.

2019. júl. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Ezt máshogy nem tudtam megfogalmazni. A tévében a szóvivő így beszél:ööö...aa...öö."


Ebből honnan derül ki, hogy hülye? Rengeteg ember van, aki gyenge előadásban, akadozik, dadog, őzik, és mégis rendkívül intelligens. Más kérdés, hogy az ilyen ne akarjon szóvivő lenni.


Ja, és hülyék régen is ugyanannyian voltak arányaiban, csak kevesebbel találkoztál.

2019. júl. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyökérgyűjtő tv showknak is nagy volt a nézettsége, mint a Mónika show és egyebek...


A sok hülye meg onnan van, hogy így épül fel a társadalom. Ha megnézed minél alacsonyabb értelmi képességekkel rendelkezik valaki, annál nagyobb eséllyel szaporodik és annál több is a gyerek. Nálunk ez meg külön fel is van erősítve a kormány rabszolgatenyésztő politikájának köszönhetően... Emellett, akinek volt esze és egy minimális mazoista hajlam sincs benne, lelépett az országból, ezért látod azt, hogy arányaiban egyre több az egybites idióta.


Plusz mindehhez hozzájön, hogy a természetes szelekció ki van iktatva. 1000 évvel ezelőtt az olyanok, akik nem látták a különbséget a dió meg a gesztenye között nem voltak épp hosszú életűek. :D

30/F

2019. júl. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Több informacio aramlik, több emberrel talalkozol hala a medianak es a közössegi oldalaknak. Amugy is butulnak az emberek, a lenyeg hogy vasaroljal koced a trendet divatot stb.


Szoval uhyanannyi a buta ember mint regen csak több embert latsz vagy talalkozol velük, es a 21. szazadi letforma csak erositi a butulast:)

2019. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#1

Nekem az Aldis volt a kedvencem.

"Olcsó árak"

2019. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!