Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan van ennyi hülye ember?...

Honnan van ennyi hülye ember? Valahol gyártják őket?

Figyelt kérdés
Itt minden második kérdés hemzseg a helyesírási hibáktól. Írni, olvasni nem tudnak. Szövegértés nulla. Akkora marhaságokat mondanak, hogy kiüti a falat. De nem csak itt vannak, hanem mindenhol. Jobbra indexel és balra fordul, stb, sorolhatnám. Nem tartom magam különösebben okosnak, de ez valami gyalázatos. Csak én látom így?
2018. aug. 30. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
nem csak te, mi minimum heti 1x elgondolkozunk a ferjemmel rajta, hogy vajon velunk van a baj, vagy tenyleg ennyire sok hulye szaladgal kb mindenhol?
2018. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

A Gyakorikérdések egy szépirodalmi olvasókör ahhoz a brigádhoz képest, amelyik a Facebook posztok alatt osztja az észt.

"töllem" "vólna" "aszt hittem" .. Valamiért ilyenkor rám jön a hányinger..

Egyébként a helyesírásuk egy dolog, a megszólalásaik tartalma sokszor még azon is túltesz. Ezekből a körökből mindenki ért mindenhez, tökéletesen átlátja a politikát, pontosan meg tudja mondani az én IQ-mat, ha esetleg úgy alakul, vitába szállok őfelségével, és még sorolhatnám. Ezek egyszerűen ignorálandó emberek, kerüld a társaságukat.

2018. aug. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
A hülye emberek nem gondolkodnak csak szaporodnak, az okos meg max 1 gyereket vállal manapság az is csak jó soká. Én ezt figyeltem meg. Oké okos embernek is lehet hülye gyereke meg fordítva is de az a ritkabbik eset, általában olyan lesz a gyerek mint a szülők.
2018. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmetekbe a Hülyék Paradicsoma c. filmet.


Akinek meg a szövegértés nem megy, azt lehet úgy is kezelni, hogy lehordod hülyének - mert ez egyszerű, de lehet úgy is kezelni, hogy visszajelzést adsz, hogy valószínű félre értette és vagy elmondod neki még egyszer, vagy megkéred, hogy olvassa át úgy a szöveget, hogy figyelembe vesz néhány sarkalatos pontot, amit megadsz neki.


Aztán vannak olyan agresszív emberek, akik még a visszakérdezésben, kifejtést és megértést segítő kérdések feltevése után is támadásként élik meg a kommunikációt. Nagyon hasonló stílusban, mint ahogy ez a kérdés ki van írva.


Az mindenesetre igaz, hogy azt veszed észre, amit keresel, amilyen a gondolkodásmódod, a nevelésed.

Ha hibákat keresel, csak hibákat fogsz látni.

Ha jó embereket keresel, csak azokat fogod észrevenni.


Ha belső feszültséged fokozódik és szorongásod társul némi félelemmel, azaz keserűség jellemző rád, akkor fogékonyabb leszel CSAK a negatív dolgokat észrevenni és nem meglátni a pozitív dolgokat. Ha azt veszed észre, hogy veled ez történik, ideje kicsit átstrukturálni a gondolkodásmódodat .

2018. szept. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!