Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ócsárolják olyan sokan...

Miért ócsárolják olyan sokan a sportoló, testépítő nőket egy olyan nevetséges indokkal, hogy nem nőiesek? Ezt ők maguk elhiszik?

Figyelt kérdés
Például, hogy túl izmosak vagy ami még jobb, nincs mellük. De ezt olyan fennhangon teszik, mintha az az aktuális ember tönkretette volna az életüket. Gondolok itt például Rubint Réka ócsárlására, hogy tuti photoshop meg mennyire nem nőies. Én úgy gondolom, a nőiesség egy rendkívül tág fogalom, amibe belefér az izom, a sportos öltözet, és hogy nem finnyáskodnak, ha a reggeli futásnál letörik a lábkörmük. Ti mit gondoltok erről?
2019. júl. 10. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

Le kell szrrni.


Sok embernek az a nőies,ha az otthonka alól kilóg a háj.


Vagy pedig egy ropi lábú,csontos karú, elöl fürdik, hátul habzik nőnek plasztikázott segge- és melle van.


Ez nőies,nem az, hogy a sporttól szép izmos és formás. az alakot az izmok adják.ennyi

2019. júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ szerintem hogy mennyi izom van

rajtuk.egy pont után már undorító,de ez

igaz a férfiakra is.

Bár inkább legyen izmos mint kövér😂

2019. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Egy nő anatómiailag és a hormonok miatt NEM TUD önmagában túl izmos lenni.

(Ha valaki izmos nő alatt a térképbőrű, négyzet-testű emberekre gondol. Mert az már nem naturál, ott már egyéb doppingszerek, anabolikus kiegészítők is hozzájárultak a formához).


Ha egy nő élsportol, vagy étrenddel együtt, keményen edz, nem tud "túl izmos" lenni, ez vésse be kérem mindenki a fejébe.

2019. júl. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem pont Rubint Rékát kellett volna felhozni a ló fejével, kapa fogaival és a műcsöcseivel. Nekem ő nem hogy nem nőies, de egyenesen visszataszító.


Én elismerem ha valamiben sok munka van, azt is, ha valaki jól néz ki. Tetszenek az izmos lányok, mert tényleg baromi sokat dolgoztak azon, hogy ilyen legyen a testük.


Viszont szexuálisan egyáltalán nem vonzanak valamiért. Inkább legyen egy pici felesleg...

De még egyszer mondom: ettől még elismerem, hogy szép a kidolgozott test. Bár ott is van egy határ, mert amikor már kezd átmenni férfiasba, az nagyon nem tetszik.

2019. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak a NEM TERMÉSZETES sportoló/kondizó nőket ócsárolják, teszem hozzá teljes joggal, mert ez valóban nem egy nőies nő:

[link]

Ő viszont nőies és vonzó, miközben ugyanúgy edz csak más eszközökkel és léptékkel:

[link]

2019. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!