Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fiúk!? Valaki magyarázza már...

Fiúk!? Valaki magyarázza már el nekem ezt a jelenséget légyszi. (? ) 😃

Figyelt kérdés

Most komolyan : Mit láttok abban, hogy kidurrantjátok magatokat, mint állat, de a lábatokat ott hagyjátok és így olyan kb, mint ha egy bika járna csirkelábon?

Komolyan nem értem, ha már veszitek a fáradtságot, hogy edzetek felső testre, akkor a lábaitokat miért hanyagoljátok?


A kérdés nem provokatív jellegű, csak érdekel a miértje.



2017. okt. 19. 20:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a nőktől kérdezném, hogy miért mind csak seggre akar gyúrni? :D
2017. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Cortez70 ***** válasza:
100%
Van aki nem eddz lábra, mert leszarja. Ennyi. De nem mindenki, igy bunkóság az egesz kerdes.
2017. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért bunkóság, hisz írtam, h nem provokatív a kérdés :)
2017. okt. 19. 20:30
 4/28 anonim ***** válasza:
77%
Aki nem guggol, az b..zi.
2017. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
A lányok meg csak seggre edzenek ennyi erővel.
2017. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Azok a csajok is sz@rul neznek ki sztem....
2017. okt. 19. 20:35
 7/28 anonim ***** válasza:
Mindenesetre még mindig jobb, mintha nem edzenének semmire.
2017. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
#7 Miért? Kötelező mindenkinek edzeni vagy mi? Nikola Tesla sem edzett és az egyik legértékesebb embert volt a világtörténelemben(csak egy példa volt hirtelen).Mielőtt betámadtok, én edzek lábra, nem guggolok 180-al de attó' még edzek.:) Csak ne legyetek már ilyen g.e.c.ib.uták pls.
2017. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
50%

Ez egy jó kérdés. Én azt nem értem, sok nő miért nem akar karra edzeni... Mondjuk én meg a lábat hanyagolom nőként, de egyszer összejön az is, nem fog elmaradni.


De azt hogyan csinálja valaki, hogy a lába semmi se? Csak ül egész nap és néha felsőtestre edz? Mert rendesebb combokhoz még guggolni sem kell, csak kicsit járkálni és biciklizni... Legalábbis ismerek olyat, akinek ennyitől van egész normális. Nem egy full kigyúrt láb, az világos, de határozottan impresszív. A láb egész könnyen fejlődik, kigyúrt csajokon nekem soknak is tűnik már.


Visszatérve a kérdéshez, az emberek prioritásrendszere és ízlése elég fura tud lenni. Én attól akadok ki, amikor aberráltan telesyntholozzák egy részüket, a többi pedig semmi. Pl. brutál műbicepsz és semmi váll. Ijesztő. Miért akar valaki Quasimodo lenni, nem tudom, de vannak ilyenek is.

2017. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Most jut eszembe, hogy egyszer valami oldalon előadták, hogy az ember a szex miatt gyúr és kész. Ott pedig a nőnek a feneke és a lába s a férfinak a karja fontos. Ennyi, más nem kell. Az arányosan fejlett test túlértékelt...

Sose tudom meg, mennyire komolyan gondolta ezt az író, de nem is baj.

2017. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!