Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért nézik le...

Az emberek miért nézik le azokat az embereket akiknek nincs munkàja?

Figyelt kérdés
Ha valaki nehezen talàl az nem tehet róla!!! De legalabb keresi!!

2019. júl. 10. 15:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%

Igenis tehet róla.

Amúgy nem érdekel, kinek nincs munkája, amíg nem kéreget tőlem semmit.

2019. júl. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Pedig érdekelhetne mert a járulékaidat amiért te dolgoztál és nem kapsz meg azok is igénybeveszik.
2019. júl. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
Munkaerőhiány van, az nem dolgozik aki nem akar. Nézz szét pl a balaton környékén, tele van munkával. Vagy a gyorséttermek, boltok is folyamatosan vesznek fel.
2019. júl. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Kései Sirató ***** válasza:
35%
Nem szeretjük a lusta, élősködő személyeket - ennyire egyszerű.
2019. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Magadból indulsz ki a keresés által? Fél éve a munkaügyi központra vársz hogy elindítson egy tanfolyamot, amire végül úgysem vennének fel. Mikor végül elküldenek közmunkára, inkább kitörölteted magad, csak ne kelljen elmenni. Akkor miről beszélsz?

Az, hogy téged miért néznek le, biztos hogy tudod magadtól is, mikor hónapok óta végigtrollkodod az oldalt. Sokan itt már kívülről fújják, nem is sorolom, mert még a végén megsértődsz, és nekem is jut egy kiadós anyázásból, ahogy privát levelekben intézed az emberekkel való 'érett, felnőtt' kommunikációt.

2019. júl. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
Nyugi, csak téged nézünk le, a többieket nem.
2019. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Obi. Téged nem fogunk sajnálni, te pont hogy szrsz bele az egészbe és most meg itt sajnáltatod magad, mikor totál magadnak csináltad? S közben meg mindenkit anyázol üzenetben?

Gerinced nincs, de a képeden igen vastag a bőr.

2019. júl. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igazából nem munkaerő hiányvan hanem rendes fizetés nincs én is munkanélküli vagyok de azért mert tele a tököm a munkával méha külföldön dolgozm de nagyon unalamas már magyarországon meg nincse erőm dolgozni nem éri meg inkább nézem ahogy nő a fűű szerintem az embereknél meg kicsit ösztönös viselkedeés h vonzza őket az erő akármilyen romálya
2019. júl. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Mert a mi társadalmunk ilyen;

Mert sokan azt gondolják, hogy őnekik szuperbiztosan be van betonozva a munkahelyük, és ők nem fognak sosem úgy járni, mint más, így "jó" b×ni a másikat;

Mert az előítélkezés nem annyira fárasztó, mint a gondolkodás;

2019. júl. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Számos oka van, később talán személyes tapasztalatot is leírok, mert van érintettségem, én is voltam munkanélküli de a lényeg: pontosan ezért van az, hogy én már meg sem lepődök a rasszizmuson, a homofóbián, a különböző fóbiákon, a szegények, gyerekek, idősek megvetésén. Mert elég ha csak valaki azt teszi amit akar nem azt amit elvárnak tőle, függetlenül attól, hogy önhibáján kívül vagy belül, hogy tudatosan vagy nem alakult ki az ha nincs munkája. A gyűlöletnek egy olyan foka él ma a társadalomban amit nagyon nehéz felfogni.
2019. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!