Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne egy közeli...

Hogyan lehetne egy közeli rokonnál kitapogatni, hogy mennyire tolerálja az LMBTQ embereket?

Figyelt kérdés
A nagymamámról van szó. Néha elég pozitívnak tűnik a témával kapcsolatban, de ma volt egy fura megjegyzése. Honnan tudhatom, hogy elfogadná-e hogy lányként főleg a lányokhoz vonzódok?
2019. júl. 8. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenhol a Pride-ról beszélnek - sóhajtás."

Hidd el, a válaszából tudni fogod.

2019. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elmondod a valós nemi identitásodat neki. (Én nem tudom hogy a tiédet hogy hívják de te biztosan)


A kitapogatózás egy baromság, mit érsz el vele? Ha megtudod hogy ő homofób akkor mivel vagy előrébb, mit teszel? Nem mondod meg neki, akkor sem ha már lesz egy párkapcsolatod, vagy mi? Ez így nagyon nagy hülyeség.

2019. júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg. Én úgy szoktam. És mama, mit szólnál ha meleg lennék?
2019. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Többek között úgy, hogy nem ejted ki előtte azt a szót, amit csupa nagybetűvel írtál, még mielőtt érzéseit egy hirtelen felindulásból elkövetett súlyos testi sértéssel fejezi ki. Ezen felül meg vállald fel aki vagy, szóljon hozzá bármit is. Joga van tudni, és joga van elfogadni, vagy épp elutasítani. Ha nem mondod el neki, mert "félsz" az esetleges negatív reakciótól, akkor bizony a hiba benned van. A kellemetlen igazság* többet ér, mint a hamis nyugalom.


* Kellemetlen igazság alatt azt a helyzetet értem, ami akkor alakul ki, ha rosszul fogadja a dolgot, nem pedig azt, hogy meleg vagy.

2019. júl. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Joga van tudni, és joga van elfogadni, vagy épp elutasítani."

Kuuuurvára nem igaz. Senkinek, még az atyaúristennek sincs JOGA tudni az életed nagy titkairól, vagy legbelsőségesebb információiról.

A másik életébe való beavatottság nem jog, hanem kiváltság.


És pont jókor gondolkodsz ezen, a csapból is a pride folyik. Csak hozd fel ezt, a többi meg gondolom adja magát.

2019. júl. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!