Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány éves korunking növünk?

Hány éves korunking növünk?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 185 cm, az utóbbi mondjuk 1-1,5 évben nem sokat nőttem (3-4cm), nyilván ez természetes, hiszen ahogy idősödik az ember annál kevesebbet nő,

de a kérdésem az hogy nagyjából ekörül megállok, vagy még nőhetek e?


2019. júl. 11. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy bármeddig. húszas éveimben 168 cm voltam, amikor pedig nemrég megmértük, már 170.
2019. júl. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek máskor van a növekedés vége. Nekem 19 körül volt. 15-16 évesen még alacsonynak számítottam, onnan nőttem meg kicsivel átlag fölé a végére. De ismerek olyanokat is, akik 15 éves korukban elérték a maximális magasságukat, és olyanokat is, akik még a húszas éveik elején is nőttek. Szóval teljesen egyénfüggő.
2019. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ember biológiailag 24-25 éves korára válik teljesen felnőtté, addiggra fejlődik ki teljesen a szervezet, tehát addig még nőhetsz, ez persze nem jelenti azt, hogy fogsz is, de lényegében addig még lehetséges magasodni.
2019. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tavaly 178cm voltam most 174cm vagyok. 18/F pedig nem is vagyok beteg.
2019. júl. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!