Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha hirtelen rengeteg pénzetek...

Ha hirtelen rengeteg pénzetek lenne, adnátok szegényeknek belőle?

Figyelt kérdés
2019. júl. 11. 20:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%

Nem

Állatmenhelyekre költenék, meg az Élelmiszerbanknak adnék

2019. júl. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, szerintem én inkább állatmenhelyeknek adományoznék, esetleg hajléktalanszállóknak.
2019. júl. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
62%

Nem.

Állatmenhelyeknek, árvaházaknak, kórházaknak adnék.

2019. júl. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
49%

Konkrétan tegnap történt, hogy sétáltam a boltba és elém toppant egy csávó, kért tőlem aprót. Gondolkodás nélkül nyúltam a farzsebembe, ahova nem rég visszajárót pottyantottam és meg se nézve nyomtam a kezébe 200+ forintot. Tudtam, hogy piára kell neki, de úgy voltam vele, igyon helyettem is.

Ez számít?

Nem mondom amúgy, hogy rengeteg pénzem van, de nekem több, mint elég.

2019. júl. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
57%
Valószínűleg adakoznék belőle valamennyit. De nem az ilyen utcán tarháló koldusoknak. Azokat utálom.
2019. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
16%
4# - az kimaradt, hogy a srác nem koldus volt, inkább csak csóró munkás. A koldusoknak csak ritkán adok, az utcazenészeket szeretem, és az egyik állatmenhelynek adom mindig az adóm 1%-át. Annyim már nincs, hogy csak úgy jótékonykodjak.
2019. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
20%
Nincs rengeteg pénzem, de mindig adok ha kérnek is. Mások kb úgy néznek rám mint egy marslakóra amikor például riasztó megjelenésű, esetleg kisebbségi személyeknek adok aprót, buszra kérik, tudom, hogy nem arra költi, illetve sejtem. De ez van. Akkor is amikor mittudomén az egyik utcában a templom lépcsőjén rendszeresen üldögélő néninek nyomok a kezébe valamennyit. Vagy bárkinek. Számomra ez természetes mint a levegővétel, igaz ennek lehet ahhoz köze, hogy én is nélkülöztem már életemben.
2019. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Örülnék inkàbb hogy végre pénzem van.
2019. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%
Téged senki nem kérdezett, vasutasvagyonőr
2019. júl. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
51%
Nem, én most is csak kutyamenhelyet támogatok, ha sok pénzem lenne, akkor annyi változna, hogy többet adnék nekik.
2019. júl. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!