Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan reagálnátok arra,...

Ti hogyan reagálnátok arra, ha itt GyK-n, egy évvekkel ezelőtt írt kérdésetekkel/válaszotokkal kapcsolatban hirtelen valaki rátok írna privátban, és megkérdezné, azóta mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Sokszor olyan komoly családi drámákat, személyes gondokat, vagy bármilyen hasonló történetet lehet itt olvasni... Viszont a válaszok, és a kérdező reakciói végesek. Egy idő után ezek elmaradnak, megőrizve az akkori pillanatot az utókornak. Viszont ez a történet jobb esetben nem áll meg itt... Azóta akár hosszú évek teltek el, az ember pedig megoldásokkal, tapasztalatokkal gazdagodott. Néha annyira érdekelne, hogy mi történt azóta az adott személlyel, hogyan oldódott meg végül a helyzet, stb. És ilyenkor gondolok arra, hogy lehet érdemes lenne ráírni, és megkérdezni, viszont még sose mertem megtenni.

Ti mit szólnátok, ha egyszer kapnátok egy ezzel kapcsolatos üzenetet?

Oh, és remélem érthető a kérdésem. :)


2019. jún. 12. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. Ha érdekel, írj rá az illetőre, max. nem válaszol.
2019. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, jó lenne. Van valaki, aki néha csak úgy rám ír ilyen jelleggel, de kiszámíthatatlanul. Minden esetre jó dolog, hogy van, akit érdekel a másik sorsa.
2019. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nugodtan írj rá. Velem már történt ilyen, szívesen válaszoltam.
2019. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat. :) Lehet, akkor legközelebb összeszedem magam, és ráírok az illetőre. :D

Egyébként ha történt már ilyen veletek, tudnátok konkrét esetet elmesélni? Kikerekedett belőle egy hosszabb-komolyabb beszélgetés, vagy csak egy gyors eszmecsere volt?

2019. jún. 12. 22:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Többször történt már ilyen velem. Mindig készségesen válaszoltam (bár volt, hogy csak hetekkel-hónapokkal később, mert teljesen inaktív voltam az oldalon). Kb. ennyiben is szokott maradni, max. egy rövidebb levélváltás kerekedik ki belőle.
2019. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
En is neha ugy erzek mint te, es par emberre mar ra is irtam, de valasz meg egyszer se erkezett
2019. jún. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam úgy mint az ötös hozzászóló. Hónapokkal kesőbb tudtam csak válaszolni az üzenetére, erre ő visszaírta "bocs nem tudom ki vagy" 😁

Hát ennyiben maradtunk.

2019. jún. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!