Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért van az, hogy 17-18 éves...

Mért van az, hogy 17-18 éves fiúk rá se néznek egy 14 éves lányra a 30-40 éveseket meg érdeklik?

Figyelt kérdés
Úgy vagyok vele, hogy egy férfit egy Nő érdekel és nem egy fiatalabb lány. Ez nőkkel is így van, hogy később érdeklődnek a tini fiúk után? Mért van ez?

2019. júl. 12. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Te pedofil vagy, hogy ennyire rá vagy gerjedve a témára?
2019. júl. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
What?
2019. júl. 12. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azért érdeklődhet egy 40 éves nő egy 17 éves fiú iránt, mert még élettel teltebb, több energiája van és nem olyan komoly, mint pl egy 40 éves férfi, ez általában a kapuzárási pánik lehet; bár ilyet nem láttam.


29 vagyok, de nem izgat a kamasz korosztály és ezt egyik ismerősömnél se tapasztaltam.


A másik kérdésednél meg leírtam a középkorú férfiak lehetséges vonzalmát a tinilányok iránt.

2019. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalokat vonzóbbank találjuk. Nyilván mert termékenyebbek. Férfiaknál nem feltétlenül van ez így, ezírt a nők nem vonzódnak annyira a fiatalokhoz.


Szóval ez alapvetően ösztön. És hát tudjuk, hogy az embert épp az teszi emberré, hogy tud uralkodni ezeken az ösztönökön... elég sokan vannak, akik inkább állatokhoz hasonlítanak, sajnos.

2019. júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!