Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire kínos, beteges dolog...

Mennyire kínos, beteges dolog a csiklandozás fétis?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy pontosan ez van-e nekem, csak azt tudom, hogy egyszer ki szeretném próbálni egy csiki fétises lányon azt, hogy lefogom vagy kikötözöm és megcsikizem. Azért akarnám csak olyanon, akinek fétise van, mert egy olyan lányt, akinek nem fétise ez, nem akarok ezzel kínozni. :/ És azt is tudom, hogy nem akarom ezt rendszeresen csinálni, csak 1x így próba gyanánt valamiért vonz. Ez nagyon beteges dolog? Én kicsit szánalmasnak érzem magam emiatt, mert van egy ilyen vágyam. :(

2019. júl. 13. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbáltam már. Előjátéknak vicces. Vigyázni kell, mert a hölgyek szeretnek revansot venni.
2019. júl. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem nem kínos. Sok lánynak van, nekem is.
2019. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Abszolüt nem beteges, sőt! ne rösteld, és szerelemből is csináld. Attól ne félj, ha visszaadja, ajándékozzátok egymást ezzel. szabály: csak egyezséggel és figyelni egymást. lehet kikötözés, bírkózás, egymásba fonódó szerelem!
2019. nov. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, te legalább megvalósithatod... Nekem ugyanilyen vágyam van, csak nekem haveri alapon, férfi-férfi csiki lenne, de ez állitólag nagyon meleg dolog, pedig szexelni nem is akarnék más férfival.
2020. jan. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem beteges, csak meg kell találni azt a lányt, aki erre vevő, biztosan van ilyen.

Én például csak a talpamon szeretem, ha csiklandoznak, és persze csak lányoktól (férfi vagyok). (E mellett azt is szeretem, ha legyek mászkálnak a talpamon, és ezzel csikizik. Mindez igaz az egész lábfejemre, ill. bokámra is.)

2020. nov. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
én fiú vagyok és iszonyú csiki fétisem van. sajnos sokakkal nem jött össze, mert egyikünknek sincs helye hozzá :/
2022. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!