Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi a britek átlagmagassága...

Mennyi a britek átlagmagassága? Nő /Férfi

Figyelt kérdés

2019. júl. 13. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ennél a résznél találod:

United Kingdom – England

175.3 cm - Férfi

161.9 cm - Nő

2019. júl. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért van különbség a két nem közt, de ezek szerint majdnem mint a magyarok.
2019. júl. 13. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Beletartozik a sok más eredettel rendelkezkezö nemzet is, akiknek már brit állampolgárságuk van.
2019. júl. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz ha a rasszok átlag magasságát nézed.
2019. júl. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11 évig éltem angliában,nem túlzottan daliás népség,kb úgy mint a magyarok,viszont a lengyelek,sokszor munkahelyen is rosszul éreztem magam köztük a 178 cm-es magasságommal,2 srác volt köztük akik kb olyan magasak voltak mint én,a többi mind 185-200 cm magas volt,és ez megfigyeltem pl az utcán,boltokban,egyébként pedig igaz a polak wegier dwa bratanki..1-2 kivételtől eltekintve,bármerre jártam az országban,a lengyelek jóindulattal viszonyultak hozzám mikor megtudták hogy magyar vagyok,és persze én is így nyitottam feléjük.
2019. júl. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!