Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/nők, férfiasnak tartját...

Lányok/nők, férfiasnak tartjátok, ha egy férfi udvarias?

Figyelt kérdés
Ha pl:.segít csomagot cipelni vagy kinyitja előttetek az ajtót, akkor azt nem tartjátok szánalmasnak?

2019. júl. 14. 08:10
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
96%

Egyáltalán nem szánalmas

Szerintem ez az ideális

22/l

2019. júl. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%

Bárcsak minden férfi udvarias, illedelmes volna!

Nem szánalmas! Ez inkább azt bizonyítja hogy tisztában van alapvető illemtani szabályokkal, protokollal. Plusz pont jár, ha szépen, választékosan fejezi ki magát

23n

2019. júl. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%
EZ pl egy jelentös különbség MO és Németország között, ott alap, hogy a férfiak udvariasak, segítenek a nöknek és az a kirívó, ha valaki nem ilyen, MO-on meg van, aki az udvariasságot szánalmasnak tartja!
2019. júl. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%

Személy szerint nem minden esetben viselem jól, ha ezt teszik, de ettől még valóban nem negatív dolog.

Hogy férfias e? Na az nagyban függ attól, hogy az embernek van e tartása, vagy csak becsicskul a nő előtt, mert ezzel akar kompenzálni valamit. Az előbbi férfias.

2019. júl. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
#3 Nos, volt olyan barátnőm, aki előtt ha kinyitottam a kocsiajtót azt mondta, hogy: "jaj ne legyél már ilyen dinnye" :D. Úgy vettem észre, hogy sok nő "needy"-nek tartja az udvariasságot.
2019. júl. 14. 08:44
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem a lányokkal kell udvarias és legtöbbször előzékeny lenni, hanem MINDENKIVEL!

Mármint a normálisabbak így gondolkodnak.

2019. júl. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%

Egy helyen nem szabad nőnek ajtót nyitni: kocsmában és idegen vendéglőbe lépéskor.


Története: ha repül a tányér\uveg akkor azt a férfi kapja :D


(Aki lepontozna, nézzen utána)

2019. júl. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónál a pont. Mindenkivel legyen udvarias. De ezt lehet úgy is, hogy közben tökös marad az ember, meg lehet úgy is, hogy élből egy mindennek és mindenkinek behódoló szerencsétlen képet festi.

Ami engem illet, azt kifejezetten megvetem, ha valaki a logika ellen megy udvariasság címén.

Tehát ha ő ér oda előbb az ajtóhoz én meg vagy tíz méterre vagyok, ne várjon már rám mint egy rakás szerencsétlenség. Menjen csak, én is ki tudom nyitni az ajtót.

Ha tele van a keze akkor meg engedje már meg, hogy kinyissam neki az ajtót és menjen is előre nyugodtan. Ezek az udvariassági körök inkább arról kéne hogy szóljanak, hogy segítünk egymásnak önzetlenségből és nem arról, hogy az egyik nem imponáljon a másiknak.

De ez csak az én véleményem.

(a hármasé)

2019. júl. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Mármint bocs, négyes. Félre néztem.
2019. júl. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
34%

5 az a barátnőd bunkó tahó volt.

Férfias: aki a hölgyekkel udvarias, gyöngéd, figyelmes és a szava igaz és szép.

Nem férfias: aki bamegelve rángatja a nőt a kénye-kedve szerint.

2019. júl. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!