Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok: szerintetek sem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: szerintetek sem férfias, ha a fiú gyakran sír? Fiúk: mit gondoltok azokról a lányokról, akik nem tartják az ilyen fiúkat férfiasnak?

Figyelt kérdés

2016. jún. 3. 09:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Minden làny védelmező pasit keres, nem olyat aki védeni vigasztalni kell. Töketlen. Persze érzései fejezze ki de ne àllandóan.
2016. jún. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig éppen a belső erő jele, ha valaki fel meri vállalni az érzéseit. Egy sokkal szabadabb lélek, mint aki a látszat kedvéért elnyomja magában, ami fel akar törni. És egy igazán érzékeny és empatikus nő ezt megérzi, és nagyra értékeli.
2016. jún. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Fontos az ok és az okozat is.

Sír, mert annyi rossz emléke, élménye van, hogy szinte idegroncs lett belőle, és segítség kell neki, hogy a sok traumát, rossz élményt feldolgozza?


Azt mondom, ez teljesen normális. Például, ha valaki látná, hogy megölik a szüleit, és nem tehetett semmit, vagy hasonlók, akkor ki vetné rá az első követ?


Ha olyanról van szó, aki egy neki nem tetsző dolog miatt már pityereg, ha valakinek akkora az egója, hogy ha egy karc éri, nem bírja el, hanem egyből patakzik...

Nos, az már más. És igen, akármennyire egyenlőség, merg naaaaaaaaaagy változások a századunkban, én nem tartom férfiasnak.

És mit gondolok a lányokról, akiknek ez nem jön be? Szíve joga. Minden embernek megvannak a saját érzései a dolgokról, akkor az, hogy valakinek nem jön be egy rinyagép mondjuk, az nem hogy "teljesen érthető", hanem senkinek semmi kifogása nem lehet ellene, mert ez egy ember érzéseiről, gondolatairól vna szó, ami szuverén és csakis hozzá tartoznak.

2016. jún. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Áruld már el az mi a f..aszt vállal fel aki rendszeresen bőg?
2016. jún. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

4. Mégis mennyi az a rendszeresen?


És mit nem értesz azon, hogy "az érzelmeit"? :D

2016. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazságtalannak tartom hogy a lányok bármikor sírhatnak a fiúknak viszont vissza kell tartani még akkor is amikor nagyon szomorúak! Én is szoktam sírni, azt ki kell engedni és szerintem azok a lànyok akik szerint ez nem férfias nem gondolják jól.
2016. jún. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

4.: és különben is, mit f....aszozol ide már egy első mondat után??? Nem vagy te egy kicsit frusztrált???


Mondd, sírsz te rendesen???

2016. jún. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekik is vannak érzéseik nem csak a lányoknak.
2016. jún. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
az érzelmeket ki kine adni magunkbol mer ordibáló parasztok leszünk
2016. jún. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Olyan cukik az erzekeny fiuk*-*
2016. jún. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!