Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti tűritek vagy beszóltok...

Ti tűritek vagy beszóltok ilyen miatt?

Figyelt kérdés
Az emberek figyelősek. Hol emiatt, hol amiatt nézik meg az embert. Ti ha valaki pl. az utcán feltűnően néz szóltok miatta? Tegyük fel, hogy már nektek kellemetlen a szitu.
2019. júl. 14. 14:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólok semmit, maximum ha nagyon idegesít, visszabámulok olyan tekintettel, mint aki ölni készül. Mivel nem vagyok kis termet, így rendszerint beválik a módszer.
2019. júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor nálam ez valószínű azért nem működik, mert 50 kilós nő vagyok. :)
2019. júl. 14. 14:28
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Van a buszon mindig egy gömbölyded asszonyság, aki minden áldott nap megbámul és végigmér, mikor felszállok.

Na, neki a múltkor, mikor a mellettem lévő üléspárról bámult át, feltettem a kedves kérdést, hogy ugyan miért bámul meg mindig, mi olyan érdekes rajtam? Hebegett-habogott össze-vissza meg mondta, hogy ÉN bámulok. Ja. Az én szokásom annyi, hogy mindig végigfuttatom a tekintetem a jelenlevőkön, hátha van ismerős, vagy épp mondjuk látok egy csövest, akinek nyilván nem szeretnék a közelébe lecsüccsenni. Szeretek tisztában lenni a környezetemmel, no. De sose bámulok kitartóan. Csak átvillan a tekintetem mindenkin, egyformán. Aztán vagy alszom, vagy az ablakon bámulok ki. És ha velem csinálják ezt, azt én se veszem zokon. De ha valaki hosszú másodpercekig néz kitartóan, guvadó szemekkel, na az már inkább irritál. Főleg, ha minden nap eljátssza.

(Különben a beszólás után 2 hétig a busz másik végében utazott inkább. Jót röhögtem rajta.)

2019. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is 50 kg-s nő vagyok, mégis vissza tudok úgy nézni, hogy elmenjen a kedvük a bámulástól:D Beszólni nem nagyon szoktam, esetleg ha már tényleg annyira idegesítő lenne.
2019. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#3 Ez jó! :D
2019. júl. 14. 14:31
 6/16 A kérdező kommentje:
#4 Az jó, valahogy nekem nem sikerül egy embernél, pedig a környezetem mindig mondja, hogy minden a képemre van írva. :D
2019. júl. 14. 14:32
 7/16 anonim ***** válasza:
Engem a metrón tudnak betalálni a bámulással. Legtöbbször ehhez társul is valami fura tekintet, pedig nem vagyok kirívó. Tök átlagos kinézetem van. Ha akad valami lenéző nő, akkor fogom magam és én kezdem el őt bámulni miközben ridegen mosolygok. Addig nézek a szemébe, ameddig ő el nem néz máshova végül. Fszt bámulja az embert. Utálom az ilyen embereket. Ez ráadásul nem is az a szitu, mikor egy férfinak tetszel és szemezni próbàl, hanem ez nőktől érkezik leginkább. Ha lehet én zenét hallgatok, csukott szemmel, nem is érdekel más. Akad egy-két ilyen gyökér. Gondolom feljebb valónak gondolják magukat másnál és úgy vannak vele nekik joguk van lenézően bámulni másokat.
2019. júl. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%

Múltkor egy fürdőben feltűnően nézett egy férfi, ránéztem ilyen "hagyd már abba b@azdmeg" tekintettel, de nem igazán hatott :(

Ezért inkább átmentem egy másik medencébe

2019. júl. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam az emberekre nézni. Régebben mikor pesten laktam észrevettem hogy valaki figyel a villamoson. Farkasszemet néztünk egy ideig aztán elfordult.
2019. júl. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én megszoktam kérdezni aki hosszasan bámul hogy miért bámul. De csak hebegnek habognak.


29F

2019. júl. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!