Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek vagytok? Oszinten,...

Sweetchocolate kérdése:

Milyenek vagytok? Oszinten, ugyse ismer valoszinuleg itt neten senki. Milyen tulajdonsagaitok vannak? Bunkok vagytok az emberekkel, vagy esetleg beszoltok konnyen?

Figyelt kérdés
Barmit irhattok
2017. szept. 2. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Rasszista, bunkó, szigorú. Ez a top három amit mondanak és többnyire egyetértek ezekkel a jelzőkkel.
2017. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csapongó, igyekvő, jóhiszemű, undok. Bizonyos mértékben bunkó vagyok, azonban nehezen szólok be.
2017. szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vagyok és zárkózott, de gond nélkül megvédem magam verbálisan és fizikailag is, nem tűröm ha le aláznak. Igyekszem mindenkihez úgy viszonyulni, ahogy ők hozzám. Amiatt mert nem tudok kapcsolatokat kiépíteni nincsenek barátaim és azt se tudom, hogy mi az a szerelem. Régen szorongtam emberek között, ez mamár egy átment egy nem törődömségbe, nyílván nem akarok ártani senkinek de nem érdekel mivan különösebben másokkal. Ja és sportba meg játékokba és saját magam fejlesztésébe menekülök.
2017. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Barátságos vagyok alapvetően az ismeretlen emberekkel (buszsofőr, bolti eladó, pincér, stb)

Ismerősökkel már változó embere válogatja.

Kicsit érzékeny a lelki világom de nem annyira csak könnyen meghatódok vagy megsértődök (nem vagyok depressziós)

Rasszista vagyok (de csak a cigányokra (azokra ki nem manapság :D))

Csendes fajta vagyok (de nem nyápic, ha csesztetnek azt nem hagyom szó nélkül)

Fiú létemre nem vetem meg a romantikát (bár ha az utcán/buszon látok párokat nyalakodni akkor szívem szerint szekercével mennék rájuk)

Ingerlékeny vagyok, de visszafogom magam (általában)

És a legfontosabban ne hagyjuk ki...

Én egy világtalan kocka vagyok aki az élete felét egy monitor előtt tölti és közben sajnálja magát hogy nincs barátnője.

21/F

2017. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen haragú, manipulatív, érdeklődő, kreatív, önmagához és másokhoz szigorú és merev, olykor szélsőségesen hanyag, magányos.


Az utolsó az elsők tükrében érthető lehet, de itt igazából főleg a negatívumokra lett kihegyezve minden. Nem szeretek pozitívan beszélni magamról, ennek ellenére vannak pozitív jellemvonásaim is.

2017. szept. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan magányos, döntésképtelen, helyét nem találó, elveszett.
2017. szept. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én mostanában egyre inkább intoleránsabbnak, önzőbbnek és gonoszabbnak érzem magam. Egyszerűen pár emberen kívül egész életemben kihasználtak ahol csak tudtak, én akinek tudtam segítettem. Viszont amikor viszonzás helyett mindig csak elhajtják az embert az nem kellemes. Ezért már úgy vagyok vele hogy lehetőleg nem bántok senkit, de azon a pár emberen kívül nem is segítek senkinek önzetlenül. Ha valaki valami kalamajkába keveredett oldja meg.

Régen úgy gondoltam hogy az öngyilkosságon gondolkozókon igenis segíteni kell. De amióta mindenki a saját gondjait inkább megpróbálja rám aggatni hogy én oldjam meg azóta szép lassan eljutottam oda, hogy ha tudnám se akadályoznák meg senki olyat aki ezen gondolkozik. Ő döntése, nem zavar vagy érdekel. Én megteszek mindent hogy a lehető legtöbb embert békén hagyjak, ne zavarjam őket a saját problémáimmal. Másoktól is ezt szeretném.

2017. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a valaszat! Tenyleg! Az egyik valaszolo nehany dologban hasonlit is ram, de leirom en milyen vagyok. 24 eves vagyok, munkanelkuli, szuleimmel lakok. Van egy betegsegem, ami nagyon megnehezitette hogy dolgozni menjek, ezert nehany eve munkanelkuli vagyok. En csendes vagyok alapvetoen, de tudok beszedes is lenni ha akarok. Sokszor mikor emberek kozott vagyok es nem erdekel a tema, na akkor nem sokat beszelek, elvagyok magamnak. Szeretek egyedul lenni, de emberekkel is. Vannak nekem is hibaim, a szorgalmassag es a munka nem az erossegeim. Sokat szamitogepezek, egyszeruen mintha kikapcsolna, vagy az unalmat elvinne, jol erzem magam kozbe :) Legtobbet minecraftozni szoktam. Neten masokkal, kulfoldi szervereken. Szeretnem az embereket jobban szeretni. Nincsenek annyira kozeli barataim ahol lakok ebben a varosban, ez van. Regebben nehezebben eltem ezt meg, de mar most nem okoz olyan nagy problemat.

Tovabbi tulajdonsagaim jo es rossz: hatarozott, boldog, nyugodt

Egyebkent erdekel a taplalkozas, egeszseg. Ezekben a temakban egesz jol el tudok beszelgetni akarkivel szerintem.

2017. szept. 2. 22:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Rasszista, érzelmileg instabil, filózós fajta, ami a magány szeretetéhez fűzött, ki nem állhatom a tömeget, ha új közegben vagyok, akkor vagy visszahúzódok, vagy iszonyatosan arrogáns vagyok, romákkal szemben/mellett külön provokatív járásstílust alkalmazok, és addig tartom velük a szemkontaktust, amíg le nem sütik a tekintetüket. Magamat vagy mindenkinél feljebbvalónak, vagy mindenkinél aljábbnak tekintem, de nem vagyok képes elfogadni, hogy csak átlag ember vagyok. Mindent félvállról veszek, nem stresszelek az anyagi dolgokon, nem tartom fontosnak. Mindenképp őszintén válaszolok az ismerőseim kérdéseire, ami sokszor bunkóságnak hangzik számukra, ismeretleneknek/fél-ismerősöknek a csillagot is lehazudom az égről, rajtuk tesztelem, hogy mit vesz be az emberi agy, és mi az, amit elutasít.

Szándékosan csak rossznak titulált tulajdonságokat írtam, mert gondolom ezt vártad.

Te milyen vagy kérdező?

2017. szept. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jaj bocsánat, közben írtál, és nem láttam.
2017. szept. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!