Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félek a lányoktól? 21/F

Miért félek a lányoktól? 21/F

Figyelt kérdés
Nem merek lányokat megszólítani.Meg,ha egy lánnyal hozzám szól és beszél hozzám,akkor is nagyon zavarban vagyok és megijedek.Nekem olyan félelmetesnek tűnnek.Az jut eszembe,hogy bántani akarnak
2019. júl. 16. 02:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Kerdesedre a valasz: Valoszinuleg tortent valami trauma kiskorodban.

Ezt nem kerted, de irok tanacsot. En is felek neha fiukkal beszelni, de ha az a srac jofej, akkor hamar ellazulok.

Te is probalj a beszelgetesre koncentralni, ellazulni!! Hidd el, a lanyok es a fiuk sem annyira masok.

Oszinten ez nem hiszem, hogy segiteni fog de en nekem rengeteget segitett az, hogy arra gondolok hogy egyszer ugyis meghalok, szoval nem fog szamitani ennek az embernek a velemenye. Ezt pozitivabban veheted ugy is, hogy megkerdezed magadtol, “fog szamitani ennek a lanynak a velemenye rolam 1 ev mulva?” Nem fog. Nem szamit senkinek se a velemenye, csak akie erdekel, es azok legyenek a szeretteid, ne random lanyok.

Es ha egy lany beszel hozzad, akkor gondolj arra, mintha az a lany egy fiu lenne. Csak probalj nem rastresszelni

2019. júl. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Megértelek, én meg a fiúktól félek. :D Természetesen nem azért, mert azt gondolom, hogy bántanának, hanem mert pocsék kommunikációs készségekkel vagyok megáldva, így minden bizonnyal csak beégetném magam előttük.
2019. júl. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor nem akarnak megtámadni?
2019. júl. 16. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!