Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mi lehet? Baj?

Ez mi lehet? Baj?

Figyelt kérdés
Az egyik rokonom habúgy vesszük magában beszél. Zene megy a fülébe így senkit nem hall és suttogva beszélget. Azt mondta, hogy többnyire elképzel egy adott szituációt pl. :animékből vagy a valóéletből és az animekarakterekkel vagy azokkal az emberekkel beszél akiket ismer, de ilyen nyilván nem történik meg. Ez mi lehet?

2019. júl. 17. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy baj e, de én is szoktam magamban beszélni, ha senki sincs a közelemben. Néha álomvilágban élek, elképzelek egy sokkal jobb életet. Mondjuk normálisnak nem mondanám, de nekem jól esik.

23/L

2019. júl. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is beszélek magamban, ha nagyon elgondolkodom és elfeledkezem magamról.
2019. júl. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én igy szoktam gondolkodni, lakásban össze-vissza gyaloglok és átbeszélem a dolgokat. 32 vagyok szóval már nem hiszem, hogy kinövöm.


Szerintem ez az emberek elszigetelődésével van összefüggésben. Normális esetben ezeket a dolgokat valakivel megkellene tudni beszélni.


Elég abnormális, főleg ha még elképzelt mesefigurákkal beszélget a tetejébe.

2019. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem baj. Álmodozó.
2019. júl. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát az értelmező kéziszótárban a "normalitás" címszó alatt nem a haverod fog szerepelni :D
2019. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!