Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem azt írnám, amilyen az...

Ha nem azt írnám, amilyen az életem, hanem amilyennek szeretném, én lennék itt a sztár?

Figyelt kérdés
2019. júl. 18. 13:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Így is te vagy, ne aggódj!
2019. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Ezez az oldalon akkor vagy sztár, ha szar az életed és szenvedsz. Szinte mindenki, aki azt írja, hogy jó élete van és boldog vagy le van itt hurrogva, vagy azt mondják, hogy hazudik :D
2019. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az ismerősi körömben senkinek sincs jó élete, itt viszont nagyjából mindenki azt állítja. Nem fura ez?
2019. júl. 18. 13:49
 4/13 anonim ***** válasza:
Az én ismerősi körömben pedig a 90%-nak jó élete van. És nem, nem fura, mert más emberekkel vesszük körbe magunkat, tehát tök mások a szubjektív tapasztalataink. Csak amíg én például el tudom hinni másokról, hogy tényleg rossz az életük, főleg, hogy én is onnan indultam, addig akinek szar az élete, az nem hajlandó felfogni, hogy van, aki igenis képes ebből kitörni. Végül is érthető reakció, hiszen ha másnak sikerül, akkor még a végén magukban kellene keresniük a hibát, hogy nekik miért nem, még a végén nem lenne hová hárítani a felelősséget..
2019. júl. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ők magukról állítják, hogy nem jó a munkájuk, nem jó a fizujuk, nem jön össze a gyerek, tudom róluk és mondják, hogy nem egészségesek.


Baráti körben talán 1 ember szereti a munkáját, pedig van néhány szoftverfejlesztő, ők se szeretik.


Egyébként aki igazán rossz gyerekkorból kitör, az ezerből 1.

Szerintem itt is több regisztrációja lehet egynek, már ha igaz egyáltalán.

2019. júl. 18. 14:03
 6/13 anonim ***** válasza:

nem hiszem


én az ismerősi körömben elég sok emberről tudom, hogy elég jó élete van, nem feltétlen anyagiak tekintetében, de van akinek olyan téren is


én informatikusként nem panaszkodom a magam kis pénzét megkeresem, de a többieknél sem annyira rossz a helyzet, ismerek raktárost 300+-os fizetéssel


attól, mert valakinek jó az élete még nem lesz sztár :D

2019. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én se az anyagiakról beszélek elsősorban, nálam az sokadra gú
2019. júl. 18. 14:19
 8/13 anonim ***** válasza:
Téged utálna itt mindenki
2019. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi számít jó életnek.


Én úgy állok hozzá, hogy ehetek minden nap, van tető a fejem felett, vannak kutyáim, van családom, van egy munkahelyem, ahol olyan beosztásban vagyok, amire vágytam, tiszta ruhákban járok, stb. Mert van akinek amúgy rosszabb; aki az utcán alszik. Aki nem is élheti meg a 29-et, merrt meghal 10 évesen. Aki halálos beteg és kínok között él egész nap. Aki utál hazajárni, mert rögtön verik, van akinek fél lábbal kell élnie, stb.


Na nekem így szép életem van.


Viszont, ha elkezdeném keresni a hibákat a munkában, a családban., a magánéletemben, akkor hiába is vagyok szerencsés, hogy minden alapvető meg van az életemben, nem tudnám azt mondani, hogy szép az életem.


Szóval attól függ, mire koncentrálsz; arra, ami van vagy arra, amire vágysz.

2019. júl. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Legnagyobb baj az időhiány, hogy esetleg utcára kerülhetek és az, hogy nagyon szenvedek a munkahelyemen.
2019. júl. 18. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!