Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az amerikaiak tényleg olyan...

Az amerikaiak tényleg olyan felszinesek meg beképzeltek mint amilyennek mondják őket? Volt már ott közületek valaki?

Figyelt kérdés
2019. jún. 3. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Ja. Pont mint a magyarok. Elvégre őket majmoljuk, nem igaz? :)
2019. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

De most komolyan, hogy lehet általánosítani egy 300+ milliós lakosságú országnál? :D


Nyilván ott is vannak kevésbé, vagy egyáltalán nem tanult emberek, úgy ahogy tanult emberek is.

2019. jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam Amerikában, igaz csak mint túrista. Nagyon kedvesek, segítőkészek voltak. St. Louisban pl szinte minden 2.ember ránk köszönt a főtéren. De biztosan vannak nyomorult senkiházi bunkók is, nem lehet 50 állam lakosságára ráhúzni egy jelzőt.
2019. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Eleg felszinesek.

Megkerdezik hogy vagy de abszolut nem erdekli oket, van amikor a valaszt se varjak meg.

2019. jún. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tim Ravel ***** válasza:
3 évig éltem New York city ben,9- évig Nashville- Tennessee-ben, szóval 11 évet összesen! És az én meglátásom az, hogy az Amerikaiak nagyon jó emberek,kedvesek, közvetlenek, jószívű ek, csak jót tudok mondani róluk! Viszont a kiutazó Magyar turisták ról ,akik 1-2-3 hétre kijönnek,nos ő róluk viszont semmi jót nem tudok mondani, nagyképű beképzelt majom sajnos a jó nagy részük!
2019. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!