Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetek papucs?

Hogy lehetek papucs?

Figyelt kérdés
Sokszor nem értek egyet a barátnőmmel, amiből sok vitánk származik. Ennek akarok véget vetni.
2019. júl. 18. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
29%

A legegyszerűbb módja, ha visszatartod a véleményed. Mond valamit és helyeselsz - mellette vezetsz pl titokban egy blogot, ahol a ki nem mondottak alapján faragsz anonim sztorikat; ezzel kiadod a véleményed valahogy.


A hátránya, hogy egy idő után kellemetlenné válik olyan dolgokra rábólintani, olyan dolgokat helyeselni, amikkel nem értesz egyet és maga ez a rossz érzés nől és nől amíg ki nem robban valahogy.


Inkább érdemes lenne megbeszélni a dolgokat. Nem kell papuccsá válnod neked se és neki se. A jó párkapcsolat titka, hogy a két ellenkező felfogású és véleményü fél is jól tud együttműködni, kommunikálni. Én inkább ezen dolgoznék.

2019. júl. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kapcsolatnak vess véget ebben az esetben. Nem muszáj mindenben egyetérteni, de ha semmiben nem egyeztek, ha idegesít, zavar, korlátoz a másik, akkor azt be kell fejezni, mert ez senkinek sem jó.
2019. júl. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Magyarul hogyan kelll becsicskulni, elnyomatni magadat a véleményeddel együtt és aláásni a tekintélyedet egy másik emberrel szemben?

Nem tudom. Nekem van önbecsülésem, és szakítok, ha nem megy valami. De te tudod.

2019. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!