Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a jó az ellenségességben?

Mi a jó az ellenségességben?

Figyelt kérdés

Arra lennék igazából kíváncsi, hogy mi lehet az oka annak, illetve akik művelik, miért teszik, hogy:


Pl itt a gyk-n is kifejezetten arrogáns és ellenséges válaszokat adnak, bántják, oltogatják egymást, de akár egy közösségi médiában is egymásnak esnek, tehát nem kulturáltan közlik az ellenvéleményüket, hanem egyből ellenségént tekintenek a másikra. Ennek mi értelme?



2019. júl. 20. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt gondolják, hogy ha határozottak, mindig tudják a tutit, másokat lenéznek, akkor ők ezáltal biztonságban érezhetik magukat, mert náluk van a kontroll.
2019. júl. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként sok oka lehet még, van akit egész életében bántottak és ezért ő is bánt másokat, lenéző, arrogáns.
2019. júl. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem pláne a nőknél előfordúlhat hogy egész egyszerűen csak élvezik, mondjuk szerintem az már egész jó bulinak ígérkezik, ha egy ilyen ellenségeskedő csajnak szól be egy másik.
2019. júl. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki és megtudod!
2019. júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem igazán szeretnék kipróbálni egy olyan attitűdöt, ami távol áll tőlem.


Amúgy a való életben is sok olyan ember van, aki előzetes kérés, tájékozódás stb nélkül csípőre teszi a kezét és gurgulázik, mint egy pulyka. Holott sok nézeteltérést korrekt kommunkiációval is meg lehet(ne) oldani.

2019. júl. 20. 09:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Ott a targyabn is kb kisebbsegi komplexus

Nem egy ilyet kapok en is


Van egy srac ha talalkozot beszelünk meg es mondom neki ol a hetközben nekem nem lesz jo, de hetvege okes, ezen képes megsertödni (hogy nem "hamar"talalkozom vele)es el kezd szivatni,es hetvegen még csak nem is keres. Gusztustalan mert pl ha megbeszeltük a strandolast keszültem ra, vàrtam egesz heten, soha nem szol hogy neki nem jo, vagy barmi hanem hetvegere eltünik, vagy max annyit ir pl vasarnap este hogy atment az anyjaekhoz.(masik varos)most nem lett volna egyszerübb azt mondania mar hetfön hogy neki a hetvege nem jo? A neeem, egesz heten abban a hitben tartott hogy hetvege strand bosszubol mert nem mentem vele el hetköznap (mert nem tudok)



Vagy anya. Ha vele probalok egyeztetni, folyamatosan azt hiszi lekezelem azzal hogy x meg y nap nem jo, de z napon szabad vagyok, erre megsertödve annyikat ir, hogy ö a nagyember vallalkozo(meg az anyam)nehogymar en adjak neki idöpontokat, hanem Ö mondja meg!



Az emberek egy egyszerü idöpontegyeztetest is kepesek kicsavarni sertesnek ellenségeskedésnek es ezert beszolni provokalni meg bosszuhadjaratot inditani, eszem megàll. Akkor mit varunk a gyk-n?

2019. júl. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!