Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bànom hogy régen nem csinàltam...

Bànom hogy régen nem csinàltam meg egy tanfolyamot fizetosbe mas is van igy?

Figyelt kérdés
Mert volt idoszak mikor lett volna ra annyim. Miert nem csinaltam akkir fizetosbe. Most lehet lenne munkam mar reg.

2019. júl. 22. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
soha nem késő elkezdeni
2019. júl. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gugu Gabor ***** válasza:
utólag könnyű okosnak lenni, szerintem nincs olyan ember aki nem változtatna valamit a múltján
2019. júl. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csináld meg most.
2019. júl. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most nincs ra penz, meló kell.
2019. júl. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*pénze
2019. júl. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez már volt obi, tegyél fel új kérdést.
2019. júl. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi is a megbánás? Nos, tollat ragadsz, ám fólia védi a múltat... Írhatsz, satírozhatsz átírni nem tudod. De te mégis próbálod... hasztalan.


Értelmetlenül... Oly csacska igyekezet.


De Te próbálod mégis... azt hiszed véghez viszed.


Hát mondok valamit barátom; a jelen egy üres könyv... A tolladdal azt írd tele... Vésd bele a szavakat, miket a múlt fóliája át nem ereszt. Lankadjon múlttá egy meseszép alkotás... amt Te most megírsz és a jövőbén öröm könnyekkel szemeidben olvasod vissza.


Javaslom, akármilyen munkát vállalj, ami elegendő fizetést ad, hogy félretehess belőle. Aztán befizetheted a szóbanforgó tanfolyamot.

2019. júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!