Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki saját magát teszi...

Ha valaki saját magát teszi célpontnak, azt gonoszság kinevetni?

Figyelt kérdés

Barátnőm húgának a pasija azt hiszi instagram sztár lehet. Nagyon komolyan gondolja, naponta 5-6 képet tesz fel. Kb olyanokat, hogy “ma is dolgoztam” és kitesz egy képet egy autókerékről (autószerelő). Vagy van olyan képe amin ketten vannak és odaírja, hogy “nagy a boldogság” és olyan arcot vág rajta mint aki citromot evett. Sajnos nem humorból csinálja a srác, észre sem veszi magát.

Minden nap teszi fel a képeket, de 3 likenál többet még nem kapott. Saját magát influencernek hívja, ez is van kiírva neki mindenhova, dicsekedik vele. Mostanában csinál videókat is ahol várja a szponzorokat (michelin-t tudná elképzelni a saját elmondása szerint)

Amikor meglátom ezeket a képeket és videókat kitör belőlem a röhögés, hogy nem lehet valakinek önkritikája. Kb olyan mint a zárcsökkentés vagy a legyen tánc. Egyszerűen nevetni lehet csak rajta, főleg hogy full komolyan veszi.

Ilyenkor a barátnőm nekem támad, hogy hogyan merek én bárkit kinevetni amikor engem is kilehetne! Viszont én úgy gondolom, hogy én nem teszem magam pellengérre, nem teszek ki magamról képeket sehova, így nem kínálom magam tálcán. A srác saját magából csinál hülyét, nem én belőle! Ha nem tenne ki képeket ilyen viccesen, szerinte komolyan, akkor nem nevetném ki. A Michelin szponzorációs videón kezdtem el úgy röhögni hogy nem tudtam abbahagyni, ott lett veszekedés belőle. De ha valaki ilyen hülye az miért az én hibám?

Mit gondoltok?


2019. júl. 22. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz vele. Neked nem árt azzal hogy ő ezt csinálja. És veszekedés sem lenne.
2019. júl. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

XDDDDDD hát ez jó. :D

Én is kinevetném az ilyet. Valóban nem veszi észre magát. Önkritika 0. Megérdemli.

2019. júl. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem törődnék vele; ha valaki olyan tartalmat oszt meg, ami nem lrdekel, áttekerem. ha folyamatosan olyan tartalmat oszt meg, ami nem érdekel, kikövetem. Ha valaki nevetséges tartalmakat oszt meg, áttekerem. Ha valaki önmagát járatja le, hét tegye.


Nekem mi bajom lenne ebből, ami miatt le kell, hogy állítsam az ismerősömet?


Nem igazán tennék kommenárt a barátnőjének se. Ők így jól megvannak.

2019. júl. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!