Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mertek megbízni egy másik...

Ti mertek megbízni egy másik emberben?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok , és félek őszintének lenni egy új kapcsolatban ( már ha lenne). Úgy tudom egy kapcsolat csak akkor jó ha mind a két fél beletesz anyait, apait. Viszont mi van ha az illető tud minden titkomról és mégis elválunk egy idő után. Attól félek ,hogy elárulnának az emberek , ha mondjuk később hírnevem lenne vagy akármi. Mit javasolnátok?

2019. júl. 23. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Bízni kell, de azért mindent nem szabad elárulni. Nekem is vannak titkaim pedig 5 éve vagyok a párommal, 1 éve házasok vagyunk. Nem úgy néz ki mint akik szétmennénk valaha, de azért vannak dolgok amit jobb ha megtart az ember magának. Nem azért mert vége lenne, meg bármi probléma lenne belőle, de néha kell egyedül is csinálni ezt-azt.
2019. júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell minden kis dolgot elmondani a másiknak. Mármint, nem azt mondom, hogy hazudj. De kétlem, hogy lenne olyan ember, akinek nincsenek akárcsak icipici titkai. Annyi dolgot ossz meg a másikkal, amennyit kényelmesnek tartasz. Nyilván a bizalom fontos, és egy idő után úgy is kialakul a bizalom, és egy idő után szerintem nem az lesz a fejedben, hogy "biztos elfog árulni majd ő is". A lényeg az, hogy annyi infót ossz meg a másikkal, amennyit kényelmesnek tartasz. Meg ez a "két fél beletesz anyait, apait" nem feltétlen arról szól, hogy minden titkodat el kell mondanod.
2019. júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Ti mertek megbízni egy másik emberben?" Atól függ kiben. Nyilván egy vadidegenben nem és abban sem, aki már bizonyította valamilyen módon, hogy megbízhatatlan.
2019. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd, ha valakiben megbízol, azt érezni fogod. Nem mindenkinél megy ez könnyen, de mindenkinél megjelenik a bizalom. Most ha valakiben megbízol, annak van oka, hogy miért teszed. Ha mégis szétválnátok valamilyen okból kifolyólag, akkor se lesz a titkaiddal semmi, ez (a normális embereknél) nem így működik, hogy most jól kiszivárogtatom mindenkinek, hú milyen vicces. Küzdve küzdj és bízva bízzál.


Kétféle titka lehet az embernek: amit valakivel muszáj megosztania, meg amit olyan szinten gázosnak/nem bevallhatónak tart, amit soha senkinek se mondana el, még annak se, akiben megbízik. Nem szabad kiönteni magad teljesen, nekem az a tapasztalatom.

2019. júl. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!