Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A rengeteg vagyonőrös és...

A rengeteg vagyonőrös és munkaügyis kérdésnek van valóságalapja?

Figyelt kérdés

Naponta több ilyet is látok itt. Megmondom őszintén kezd unalmas lenni. Kicsit sem vicces.

Van valami valóságalapjuk, vagy kamu az összes?


2019. júl. 23. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Van egy szerencsétlen (vagy troll), aki hónapok óta írja ezeket, néha pedig úgy tűnik hogy 1-2 független troll is betársul hozzá, akik csak a jelenséget kifigurázva írnak ki kamukérdést a témáról.

Az eredeti szerző egy magát életképtelen senkinek állítja be, ugyanakkor privátban agresszívan-durván támad, és nem tudják kitiltani, pedig legalább 10 fiókkal tolta, volt hogy egy időben 4 is élt egyszerre. Tőle származnak a munkaügyi központos, a vagyonőrös és a vasúti váltókezelős kérdések, ezekből pedig minden napra jut legalább egy. Ezek az életben valóban felmerülő problémákra reflektálnak és emiatt hitelesnek is tűnnek, csak a mennyiségük és ismétlődésük teszi őket jellegzetessé.


Azok, melyek a fenti témákat gúnyosan járják körül, az őt kifigurázó trollok érdeme.

2019. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%

Balázsnak hívják, kemény alkoholista, egy alapítványi iskolában rendszergazda, ő gyártja ezt a napi 5-6 munkaügyis kamukérdést.

Ami nekem nem tetszik inkább hogy hiába jelentik ezeket a kérdéseket sosem törlik őket évek óta. Sőt a válaszokat szokták törölni...

2019. júl. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Pl ez: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

Itt már egyben van a képzés meg a vagyonőrködés. Bármelyik nap feljövök, ezzel van tele a kategória.


Köszi a válaszokat!

2019. júl. 23. 18:03
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Én is azt tartom viccesnek, hogy ha jelzem, hogy megint az aktuális kamukérdezővel van dolgunk, akkor a válaszom törlik, bezzeg a kérdést magát nem.
2019. júl. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Ja, én csak a munkaügyi központost említettem, a Balázska-jelenség ettől jóval több éve húzódik. Azok a munkaügy területén lévő visszaélésekről, munkakörülményekről, pofára esésekről (valamit akarnak de nem következik be, helyette az ellenkezője történik), aki hol egyetemista incel, hol alapítványi/egyházi iskolában valamilyen munkatárs, hol valami cégnél dolgozó.

Ezekben az a közös, hogy a kérdező ugyanazt a pár témát cserélgeti minden kérdésben, a kérdések megadott forgatókönyv szerint épülnek fel, a válaszokban mindig megy a hőbörgés meg a mártírszerep, és ha a kérdés folyama valamiért elakad, akkor a kérdező egy kamu fiókról ír egy löketet adó új kommentet amire magának válaszol is. Külön kabaré, mikor összekeveri a fiókokat, és egy másik felhasználói fiókból a kérdező nevében válaszol, ugyanabban az undorító stílusban. Max 3 naponta kitiltják, de mindig van egy új bekészített fiókja amiről azonnal folytatja.


A harmadik ász a pakliban a 2016 óta nyomuló bombanős idióta, aki a haszonelvű, frusztrált, magukat kellető, italmeghívásban szintet mérő gazdag férfiakra pályázó golddiger fajtát próbálj szapulni úgy, hogy közben minden nő megsért vele. Egyik visszatérő mantrája a nők kollektív megbüntetése és a férfiak lázítása hogy megbosszulják ezeket a nőket. Először csak következetesen bombanőknek hívta őket, majd szépen leépült a szép nőkig, majd végül csak "a nők" maradt, hogy minden nő kicsit szarul érezze magát, ha olvassa.

2019. júl. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"ha a kérdés folyama valamiért elakad, akkor a kérdező egy kamu fiókról ír egy löketet adó új kommentet amire magának válaszol is." Jézusom. 😂 Az igen.

Egyébként én azt hittem ezeknek a kérdéseknek van valóságalapja, ha valaki ennyiszer rákérdez. Mert biztos izgul stb. De ezek szerint kamu.Köszi nektek!

2019. júl. 23. 18:27
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért olyan jó szórakozás ez. Ugyanazokat a válaszokat kapja.

Mi ebben olyan izgalmas neki, hogy hónapok óta csinálja?

2019. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A vagyonőrködős szerintem irodai alkalmazott olyan helyen, ahol kevesebb a munka. Azért gondolom, mert minden kérdését ékezet nélkül írja és általában alapból mindenkinek angolra van állítva sok ilyen helyen a billentyűzet és van, aki átállítja magyarra, van, aki nem, mert zavarná. Én mondjuk könnyen alkalmazkodok, bár a francia billentyűzettől pl agyérgörcsöt kapok.


Visszatérve, szerintem ott kevesebb munka jön be vagy a sok munka nem egyenletesen oszlik el. Pl bizonyos órákban pörgés aztán meg semmi.


Illetve, ha megfigyelitek, általában ugyanakkor ír minden nap.


Gondolom nem magányos, hanem tele van energiával (még azt is kinézném belőle, hogy az ikrek jegyében született) és poénosnak érzi, hogy kiír valami csavskaságot kérdésnek meg néhány furcsa kommentet, amiken saját maga is nevet és röhög a válaszokon, személyes üzeneteken, stb.


Hogy van e valóságalapja? Nincs


**"


Obelix és Balu pedig nem ugyanazok.


Balu egy magas iq-val (140+) rendelkező perszóna, aki nem igazán tudja kifejteni a véleményét a hétköznapjaiban, mert erre nem talál megfelelő embert és itt próbálja meg kiadni mindazt, amit nem tud kiadni másnak, hogy kijöjjön belőle valahogy és, hogy hátha kap valami tetszetős választ, akivel tud kommunikálni.


Az írásaiban látszik ez, mert sok (bár nem mindegyik) magas iq-jú ember javítgat másokat, köt bele másokba (lásd, Malcolm in the Middle, A semmi közepén, stb)


Ő se a valóságról ír, csak alternatív élethelyzeteket vázol fel.

2019. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Poccok! Itt is a folytatás szerintem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

Igazad lehet! Sajnos én nem értem mi a jó neki ebben. Főleg, hogy ahogy olvasgattam szokott normális válaszokat is kapni.

2019. júl. 23. 19:34
 10/12 anonim ***** válasza:

Érdekes meglátás, mivel a munkaügyi kamuzó soha nem beszélgetni vagy társalogni akar, hanem másokat lehurrogni, kioktatni, a válaszokat kiforgatni, és hőbörögni a kérdés alatt. Senki másnak nem lehet jó érve, mert megtalálja benne a kifogást, amin lehet tombolni. Minden kérdése és válasza provokáció, hogy az emberek ingert kapjanak a válaszadáshoz, miközben valós probléma nincs a kérdések mögött, így megoldani sem kell semmit.

Nem egy emberben felmerül, hogy egyszerű fizetett provokátor (ritkán tiltják ki, nem törlik a kérdéseit), hiszen vitatkozás = oldalbetöltés = reklámbetöltés = bevétel.


Ennek fényében kicsit túlzásnak érződik annak felfestése, hogy egy meg nem értett zseniről van szó, aki amúgy napi szinten és évek óta küldi be a magából kikelt és felháborodott agymenéseket. Hamarabb nézem ki, hogy egy munkanélküli pszichiátriai beteg, akinek a GYK egy kapcsolattartási platform, ahol emberekkel kommunikálhat, de nem tudja máshogy kifejezni magát, mert nem normális.

2019. júl. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!