Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet valóságalapja vagy...

Lehet valóságalapja vagy beképzelem?

Figyelt kérdés
A minap sétáltam az egyetemen és a folyosón ült egy srác, éppen beszélgetett valakivel. Ahogy elsétáltam előtte, láttam hogy fordította a fejét (ebből persze még nem következik, hogy pont engem nézett), majd egy terembe kerültünk (vizsga) én leültem és viszonylag a közelemben ült le, átlósan. Láttam a mocorgást, így kíváncsiságból hátranéztem, hogy ki ült le és ő volt az. Csillogó szemekkel nézett rám és lehet még egy picit mosolygott is. Szerintetek is szimpi lehettem neki?

2019. jan. 18. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak neked tetszik ezért bele akarod látni ezeket ezeket a dolgokat
2019. jan. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Beképzeled
2019. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Beképzele. Elég egyértelmű hogy azért nézett mert te is nézted.
2019. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

Annyira nem bámultam/néztem, csak annyira mikor bemész valahova és körbenézel. Na jó, elég élénk ezek szerint a fantáziám. :( pedig jó lett volna ha...

2019. jan. 18. 17:35
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Simán elképzelhető. Számomra is vannak olyan külsejű lányok, akikről egyszerűen nem bírom levenni a szemem, bárhogy is erőlködöm. Ha nem tetszenének nem nézném őket.
2019. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

2018: Komoly és érett egyetemista lányok... :D

Amúgy bármi lehet. Lehet, hogy bejössz neki, csak nem akar egyből leszólítani. De az is lehet, hogy szimplán odanézett, mert megfordultál. Egyenlőség van, ha tetszik, hívd el valahova.

2019. jan. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor láttam először, nem ismerem..:/
2019. jan. 19. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!