Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha tehetnétek melyik országba...

Ha tehetnétek melyik országba költöznétek szívesen, azonbelül melyik részére és miért? Csak kívancsiságból kérdeztem, én legszívesebben a török fővárosba.

Figyelt kérdés
2019. júl. 27. 17:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Norvégia,Finnország,Izland vagy Oroszország északi része.A nagy ok a klíma,imádom azt az időjárást,nem kell attól tartani,hogy melegem lesz.A másik a természet és a gyönyörű táj,a 3.a mentalitás.
2019. júl. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
30%
Magyarorszagra <3
2019. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik skandináv országba. Mert imádom a hideget.
2019. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy skandináv országba költöznék, mert szeretem a hideget, és tetszenek az ottani tájak. - Vidékre mennék, valami kis létszámú faluba/közösségbe.
2019. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is Skandináv országba költöznék, utalom a nyarat, hogy bármit csinálok 2 percen belül úgy ragadok, mintha egy hete nem fürödtem volna.

25/L

2019. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Az összes hideget szerető ide jött? :P Én is olyasmi vagyok, legalábbis a 27+ -t utálom.


1. Svájc. Egyértelműen Svájc. Nyilván tetszik a mentalitásuk is, a gazdagság is, de amikor meglátok onnan egy fotót, elájulok... hogy lehet olyan szép a táj?

Egy völgybe, patak partjára költöznék, rálátással a havas hegycsúcsokra, a közelemben tehenek legeljenek.


2. Németország. Valahogy vonz, több ismerősöm is lakik ott. Úgy érzékelem, felvilágosult, de "nem túl liberális", szép a vidék, szép tájak vannak és az itteninél hűvösebb az éghajlat. Természetesen itt is kisebb településre.


3. A vidéki Ausztria vagy maximum párszázezres város ott. Szépek a tájak, -talán- hűvösebb van, nálunk "korszerűbb" mentalitás.

2019. júl. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Valamelyik Japán város közelébe, de már nyugis zöldövezet legyen. Egy minimalista épületben élnék az erdő szélén. Napelemről töltött elektromos autóval, amivel bármikor megközelíthető a közeli nyüzsgő város.
2019. júl. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Jó akkor +1 szavazat skandináviára innen is! :D

Izland tervbe van véve jövő szezonba amúgy is :)

2019. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Két olyan hely van, ami minden szempontból megfelel:

1. Fokváros, Dél-Afrika: egész évben viszonylag meleg van, tengerparti (pontosabban óceánparti), és angolul beszélnek.

2. Barcelona: Tengerparti, imádom a focit, főleg a Barcát, és imádok mindent, ami spanyol, tanulok spanyolul, úgyhogy egy idő után azzal se lenne bajom, és az EU miatt még könnyű is lenne a költözés.


Egy pár említésre méltó hely, ahol nagyon szívesen laknék, csak bizonyos okokból kivitelezhetetlen (nem beszélem a helyi nyelvet, bár ez a legkisebb, mert megtanulnám, vagy nehéz kijutni, odaköltözni, magas a munkanélküliségi ráta, alacsonyak a fizetések):

Rarotonga, Cook-szigetek; Mexikó (ott szinte bárhol szívesen laknék, de leginkább Zipolite-ben); USA (szinte bárhol), Anafi, Görögország; Szkopje, Macedónia

2019. júl. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Egy hegyek között lévő tó partjára, mondjuk Svájcba. Esetleg Finnország, Kanada is elképzelhető lenne.
2019. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!