Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » A Török Riviéra melyik részére...

A Török Riviéra melyik részére érdemes menni?

Figyelt kérdés
Van egy kislányunk, aki 2 éves lesz augusztusban. Vele szeretnénk elmenni október-november környékén nyaralni a török Riviérára! Olyan helyet keresünk, ahol van gyereknek való, tiszta homokos strand, közel van olyan város, ahol van, tradicionális piac, vagy bazár, illetve ahol azért történelmi emlékeket, különböző látnivalókat is megnézhetünk! Nem akarunk az Isten háta mögé menni, de azért azt sem szeretném, hogy pl. minden éjjel az Angol tinik bulizását kelljen hallgatni! Előre is köszönöm szépen! Ui.: A hellyel persze szállodát is ajánlhattok:)

2012. júl. 4. 13:33
 1/5 anonim válasza:

Alanya. Nagyon tudom ajánlani.Homokos tengerpart, és ha sikerül part melletti szállodába menni akkor kb 2 perc és a parton vagytok.És a part melletti szállodáknak van saját strandjuk.Szerintem a többi nyaraló zaját mindenhol hallani, de nem vészes.A látnivalók nincsenek messze.Busszal pár perc, gyalog kb fél óra, de közben is vannak látnivalók. :) Én imádtam.

Jó nyaralást :)

2012. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Antalya. Nagyon ajánlom, mert a Török Riviéra fővárosa, ott van élet, nyüzsgés-forgás, a bazár is közel van, ha a Venezia Hotelt választod. A szállodában van 3 db gyermekmedence, homokos tengerpart, sok különféle étterem van, van színház...és nagyon jó, csak ajánlani tudom, próbáljátok ki, tetszeni fog.
2013. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Végül hol voltatok? Pici birta? Én is szeretnék menni a gyerekekkel köztük egy kicsivel és tartok tőle nehogy betegek legyenek.
2013. jan. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végül elhalasztottuk:( Sőt idén is elmarad:( DE...azt mondtam a férjemnek, hogy ha törik, ha szakad, 2014-ben akkor is elmegyünk:D
2013. máj. 15. 09:10
 5/5 anonim ***** válasza:
na és voltatok? ;)
2019. júl. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!