Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ismerkedett már meg (20-35 év...

Ismerkedett már meg (20-35 év közötti) lányokkal valaki (akár Te, akár ismerősöd) Oroszországban, vagy Ukrajnában? Hogyan, mi módon ismerted őt meg?

Figyelt kérdés
Angollal hogy állnak? Illetve csak alapfokú orosz elég lehet (eleinte)?
2019. aug. 5. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Én egy angol nyelvtanfolyamon ismertem meg egy ukrán nőt. Ilyen módon ismertem meg.

Angollal úgy állt, hogy épp középszintű nyelvvizsgára készültem ő meg csak tanult. De a magyart is tanulta.

2019. aug. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ööö... Oroszországban! :)


Vagy Ukrajnában.

2019. aug. 5. 21:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon beszélnek angolul egyik országban sem.

A családom egyik része orosz/ukrán származású.

Nem tudom lány vagy-e,de a férfiak nagyon hagyománytisztelőek és nagyon udvariasak.(persze erre is van ellenpélda,de nekem ez a saját tapasztalatom)

2019. aug. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Ismerkedett már meg (20-35 év közötti) lányokkal valaki."


Felteteleztem ebből egyértelmű, hogy férfiú vagyok. :)


Kedves utolsó, akkor alapfokú orosszal próbálkozhat az ember fia? Legalábbis pár hónapig, míg el nem sajátítja a középfokot.


Illetve az ottani orosz/ukrán lányok milyenek? Hallani olyan pletykákat, mi szerint hamar szakítanak párjukkal ha átjönnek nyugatra..

2019. aug. 6. 13:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ne haragudj :D kicsit álmos voltam és nem jutott el az agyamig!

Szerintem bőven lehet boldogulni alapfokkal,de simán fejlődik az ember,ha biztosak azok az alapok,ahogy használod a nyelvet.

Szerintem ez csak valami béna pletyka a nőkről.Akiket én ismerek szintén nagyon hagyománytiszelőek..És nagyon nagyon szeretik az udvarias előzékeny és romantikus férfiakat,persze ez nem lehet igaz mindegyikre de élet széles az ismeretségi köröm ezért merem ezt állítani.


удачи!😊

2019. aug. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Most látom,hogy kijavított a telefon :D szóval elég széles az ismeretségi köröm..


Remélem tényleg,hogy sikerrel jársz.😊

2019. aug. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!