Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Gyerek szatír fenyeget? Vagy...

Gyerek szatír fenyeget? Vagy már minden 10-12-év közötti kiskamaszfiú ilyen perverz?

Figyelt kérdés
Biztos régebben említettem nektek azt az izmos krapekot aki nyáron,egy fecskében magát mutogatta a többi szomszédnak az ablakban,napozás címszó alatt. Na hála a kissé hűvös ősznek,ez az izom agyú szteroid huszár már nem mutogatja magát az ablakban. De helyette most van más aktuális problémám,amit nem tudom hogyan orvosoljak. Annak a kigyúrt hapsinak nemrégiben oda költözött a családja,és a két unokatestvére csinálja most a cirkuszt. Van egy 10-éves fiúcska,aki nemrég szülinapjára kapott digitális videó kamerával a szüleit filmezi,ahogyan éppen szexelnek. És folyton kijön a lépcsőházba a korabeli haverjaival és hangosan le játszák,és rihegnek-röhögnek,dohányoznak,néha isznak,és füveznek is.A komolyabb baj az amikor ezt az újfajta bió (herbál) fűvet szívják,és teljesen megvannak örülve. Nagy hangerővel a lépcsőházban szexfilmeket néznek,az okos telefonjukról,és a fiú akiről beszéltem mindig a tegnap esti szülői szexfilmet,vagyis a házi szexvideót mutogatja büszkén a barátainak. Kábé egy másfél hete az ajtóm elé rakta az ötödikes tankönyvét,ami a nemzeti tankönyv kiadó adott ki,mert a kis "rosszcsont" nem szeret tanulni,és azt modja nekem minden reggel,meg délután hogy vegyem meg a tankönyveit tőle jó sok euró és forintért,mert különben engemet is lefog filmezni,és jó alaposan fenékbe is pakol,a nála néhány évvel idősebb kamasz haverjaival. Múltkor a liftet úgy össze firkálták,az üveget össze karistolták,és üvegmaróval kenték össze. Folyton hangoskodnak,szemetelnek,és az említett fiúcska aki a banda vezére,mindig meg akarja vetetni velem a tankönyveit,és azt akarja hogy Én tanuljak helyette,és írjam meg neki a házi feladatot,mert ellenkező esetben keményen telibe fog pakolni,a többi barátaival együtt. A fiúnak van egy húga,aki 12-éves,de már ő is a szexel van elfoglalva. És egyik reggel mikor dolgozni mentem,a kis csitri orális szexet ajánlott fel nekem. Én nem is tudtam,hogy köpjek,vagy nyeljek. Szóltam a szüleinek,hogy a fiúk,és a lányuk miket művel,de a szülők sem különbek. másrészt a testvérpárnak az unoka bátyja az említett izomagyú barom. A rendőrség tehetetlen,mivel mind a két gyerek kiskorú. Szóval nem tudom hogy mit tegyek. És a kisebbik fiam,mindig megkérdezi tőlem hogy. "Apu,te is úgy szoktad csinálni anyával este mint a szomszéd fiú mutatta az okos telefonján,ahogyan a szülei csinálják?" Ez olyan kínos. Zsarol egy taknyos 5.-es 10-éves kis kölök? És még a tankönyveit amit állami pénzből vettek a szülei hogy tanuljon,nekem akarja 150.000-ért eladni,és hogy tanuljak helyette Én,és írjam meg neki mindig a házi feladatot mert nagyon megfog döngetni hátulról,a 16-18-éves haverjaival. Ezt nem hiszem el,hogy ilyenek a mai tini gyerekek. És a család NEM roma,és még először normálisnak tüntek,de kezdődött ezzel a gyúrós hapsival,és ahogy annak véget lett,mivel már nincs nyár,most helyette jött ez a két kis pimasz kölyök. A fiú nem egy vad,agresszív verekedős gyereknek néz ki,hanem egy szolid,vékony magas,olyan mai divatosan öltözködő,körbenyírt hajú Páva féle srác. ki gondolná,hogy egy viszonylag békés gyerek ennyire zsarnok,és antiszociális. Az ajtómat is össze firkálta már a haverjaival,még szerencse hogy nitro hígítóval letudtam mosni. Nem tudom,hogy mit tegyek,már lassan sírok a tehetetlenségemtől. Azért mégsem üthetek agyon,egy angyali kinézeti,10-éves kisfiút,aki pokolian gonosz. És hiába szóltam a szüleinek,azok még engem tartottak rossznak,és még ők is nekem akartak menni.

#Ilyen szörnyűek #a mai kiskamaszok?
2015. okt. 21. 19:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Kismasztisfiút olvastam. XD
2015. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez rohadt hosszú, de legalább tagolhattad volna... :D
2015. okt. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Füvezésig olvastam el.

Hát az igen....

Nem tudom miket cisnálnak, de szolj valakinek és vagy ignoráld őket.

2015. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18%

Lol, téged tizenévesek tartanak rettegésbe :D

Semmit. Mindenki viselheti a liberalizmus meg a tolerancia következményeit.

Szinte nem találtam olyat a korosztályomból, aki ellenszenvét nem csak a gép előtt mutatná ki. A többségnek ez az ideál, ilyenre neveli a gyerekét.

Amíg hagyják élni ezt a stílust addig viselje mindenki a következményeket.

Veresd meg őt a nagyobbik fiaddal.

2015. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Kamu, vagy ne gombázzál... ilyen szar bad trip...
2015. okt. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
És a férjed/barátod nem rakja helyre őket? LOL
2015. okt. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Legközelebbi alkalmakkor fogsz egy telefont, kamerával, vagy hangrögzítővel felveszed, hogy miket mond meg csinál, összegyűjtesz belőle egy csokorral, aztán elviszed a gyermekvédelmisekhez. Majd ők intézkednek.
2015. okt. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A többi kérdésében férfinak adta magát a kérdező, "Ketilept nevű felhasználó"...
2015. okt. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen,még mindig férfi vagyok. És tudjátok hogy milyen szégyen amikor egy taknyos kicsi macskajancsi kópék fenyegetnek azzal,hogy fenékbe leszek rakva,ha szólni merek,vagy ha nem veszem meg a tankönyvüket,(Nemzeti Tankönyv kiadó. Irodalom.5.osztály) amit nemi szervekkel rajzoltak tele,és tanuljam meg,és írjam meg helyettük a leckét. Ennek a kis 10-éves fiúcskának nem csak korabeli,hanem 16-18-és van kettő 20-éves haverja is. És olyan sokan jönnek. Tudjátok sok lúd disznót győz. Pedig elbánnék még így is velük,még ha győznének akkor is néhány foggal kevesebb lenne nekik. Ezek akikről írok,olyan mostani divatos tinik. Körbenyírt fejű,lányos ruhákban öltözködő kis langyos fiúk. De mindegyiknek van pillangó,meg rugós kés a zsebükben. Na meg a klasszikus boxer. És falkában járnak. A levideózásról annyit,hogy nem éppen "jogkövető" mivel ezeknek a kis hernyók is vannak személyiségi jogaik. Ezt egy ügyvédtől tudom. Ámbár ha bűncselekményt követnek el,akkor mint tárgyi bizonyítékként fel lehet használni a bíróságon,vagy rendőrségen. De csakis szigorú szabályok mellett. A féreg TASZ-mindig ugat ezért. Kívánom nekik hogy ők legyenek egy ilyen helyzetben,és akkor pofázzanak. Már szinte mindenki rajtam röhög az utcán is,hogy kis kölkök zsarolnak,és fenyegetnek. Van hogy hajnali 2-órakor bedörömbölnek az ajtómon,és azt ordítják,hogy "Vedd meg a tankönyvet,és tanulj helyettünk,és írd meg a dogára a puskát,vagy meg leszel keményen hátulról b**va,a saját lakásodban,a saját családod előtt. És a feleségemet úgy megfogják pakolni,hogy GYES-re megy. A halott anyámnak meg a hamvaiba élveznek. Na,ezek a "Drága kicsi cuki gyerekek" A rendőrök is a képembe vigyorogva közölték vele,hogy nem tudnak mit tenni.De azért köszönök minden jó tanácsot.
2015. okt. 22. 22:14
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem jelenti azt, hogy szatír. :D
2015. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!