Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Radics Peti elèrhetősège?

Radics Peti elèrhetősège?

Figyelt kérdés

Mármint tudom hogy meg van adva neki ìmèl amire lehet ìrni de oda olyan sok levele èrkezik hogy mire elolvasná az enyèmet lehet hogy hónapok telnènek el. Találtam egy ritka nagy idiótát az anotalkon ès gondoltam neki adom a felvètelt hátha beletennè valamelyik mèlyreásós videójába. Ha olyan elèrhetősèget senki nem tud akkor hogy merre felè lakik vagy hol fordul elő gyakran (utóbbi jobb lenne,nem zavarnám ezzel otthon).

Mèg csak annyit ezzel kapcsolatban hogy ezzel nem nyerèszkedni akarok ès azt sem akarom elèrni hogy mindenáron felhasználja. Csak ő foglalkozik ilyesmivel, lehet jót nevetne ès valami mèg viccesebbet hozna össze belőle.



2019. aug. 7. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Már bocs de írtó nagy hülyeség a magánéletét ilyennel piszkálni. Szerintem várd meg míg válaszol az Emailodra
2019. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Emailt írj, más magánéletét ilyesmivel megzavarni bunkóság.
2019. aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Aazaz, jó az email. Mást nem tehetsz 🙂

Amúgy lányoknak üzenem, hogy Radics Peti a haverom!

2019. aug. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem semmi utolsó :D
2019. aug. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
84%
Szerintem veszprém felé lakik... De nem jó ötket ez az egész. Mindenkinek van magánélete. Még a videósoknak is. Hol az a netkábel?
2019. aug. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!