Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Elmebeteg a szomszédom ha 20...

Elmebeteg a szomszédom ha 20 fokban légkondit nyomat?

Figyelt kérdés

Konkrétan zárt ablaknál fázom, na most az van, hogy van egy rendkívül hangos és zavaró klímája, ami zakatol, mert berezonál. Csináltunk kompromisszumot, hogy estére lekapcsolja, hogy pihenni tudjak, nappal úgysem vagyok annyit otthon. De most vasárnap van, és egyszerűen nem tudok pihenni, annyira dübörög, a többi szomszéd klímája is hangos volt, de azok nem rezonáltak be, úgyhogy nem zavart.

Mondom, mindegy, majd ha rossz lesz az idő, úgysem fogja használni.

De 20 fok van, meg kell fagyni, itthon fel vagyok öltözve és ez pedig nyomatja ezerrel. Reggeltől megy valami 2 perces szünetekkel nonstop.

Nincs jogom megmondani, hogy mikor használhatja, de szerintem ez nem komplett.

Mit gondoltok? Mi van ha egész ősszel bekapcsolva hagyja?


2019. szept. 8. 14:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ennyire nincs életed, hogy azzal töltöd az időd, hogy mit csinál a szomszédod és még posztot is írsz róla egy honlapra.


Sajnállak haver :D


Mit gondoltok? - Azt, hogy törődj a magad dolgával.

2019. szept. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!