Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit jelent a hümmögés ebben...

Mit jelent a hümmögés ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Tehát a lépcsőházban laknak arab egyetemista csajok. Elég sűrűn cserélődnek, illetve a hidzsáb miatt nem könnyű őket felismerni. Épp kiléptem a lépcsőházból, amikor jött szembe az egyik lány hidzsábban. Nem ismertem fel, h ő lakik-e itt vagy sem. Ahogy elmentünk egymás mellett pillanatra egymásra néztünk, rajtam napszemüveg volt. Nem köszöntem neki, mert azt hittem hogy csak egy járókelő. Épp hogy elhaladtunk egymás mellett a lány hümmögött egyet. Kifejezetten hangosan, de mire hátranéztem már simán csak sétált tovább, majd bement a lépcsőházba.

Mit akarhatott ezzel a hümmögéssel? Nyilván lehet hogy csak egy darázs zavarta meg, de mégis olyan volt mintha nekem szólt volna...

Ötletek?


2019. szept. 13. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Azt jelenti h első pillantásra átmentél a rostán de ennyi.
2019. szept. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges ilyen piszlicsáré dolgon kattogni, de te tudod...
2019. szept. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet telefonált éppen, fülesben.
2019. szept. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!