Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik a legélhetőbb város...

Melyik a legélhetőbb város Magyarországon?

Figyelt kérdés

Melyik várost tartjátok annak?

Írjatok sokat!



2019. okt. 16. 19:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Én Szegeden imádtam lakni, de ott csak ugy3 jó, hogyha van már házad/lakásod, mert a fizetések kritikán aluliak. De az egyik legszebb varosnak tartom, nagyon jó tömegközlekedéssel és programokkal
2019. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%

Aki Sopront írta, árulja már el miért élhető? Vagy hogy mikor éltek itt? Mert konkrétan szerintem élhetetlen.

Minden tele szeméttel. Autóval parkolni, kijutni a városból, bejutni a városba lehetetlen. Átjutni gyalog a zebrán kész életveszély. Kerékpárral közlekedni szintén.

Minden túlárazott. Szakembert találni lehetetlen. Normális kenyeret egy pékségben sem kapni. Állandó a zaj. A csatornák a szeméttől úgy el vannak dugulva, hogy egy nagyobb esőnél a város egyes részein csónakkal kell közlekedni.

Télen a járdákon vastagon áll a jég.

Semminek ninca gazdája, mert a belvárosban és környékén mindenki csak albérlő.

A városvezetés nem akar tenni semmit a huligánok ellen, mert turisták nekik mindent szabad. Szóval miért élhető? A határ miatt? Az édeskevés a nyugodt élethez.

Élhető város nincs Magyarországon. Élhető kisvárosok vannak, esetleg falvak a vonzáskörzetekben.

2019. okt. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
74%
En irtam Sopront. Ok, 12 eve elkoltoztem, azota nem tudom, milyen lett.
2019. okt. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Sopron . Győr . Talán Székesfehérvár . Ha van biztos szállásod akkor Pest se rossz .
2019. okt. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
21%
SzFehérvár egy bűzölgő sz@rkupac,nem igazán nevezném élhetőnek
2019. okt. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
45%
#12 - írhatnál néhány élheto kisvárost. Egyébként úgy írod, mintha Sopron nagy város lenne
2019. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
82%
Budapest
2019. okt. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én Győrt látom annak, meg Dunántúl, de igaz az ország északkeleti részén élek és azzal sincs bajom éppen, de nem nagyon a lehetőségekről híres..

2019. okt. 17. 09:00
 19/22 anonim ***** válasza:
62%

Komló, Salgótarján, Ózd.

Szép környezetben lévő városok, és ezeken a településeken egy pesti, győri, soproni panel árából három vagy akár négy lakást is lehet venni, melyeket egy kivételével kiadnám, és a bérleti díjból gyakorlatilag meg lehetne élni. Lehet, hogy szűkösen, de akkor sem munkahelytől függnék legalább.

Persze kinek mi a fontosabb, ha esetleg a közbiztonság és a kisebbség jelenléte, akkor azoknak ez nem megoldás

2019. okt. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
93%
Salgotarjan es Ozd nem igazan a "feherseg"rol hires. Szoval ketszer meggondolnam, hogy kinek adjam ki a lakasomat.
2019. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!