Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek melyik a legrondáb...

Szerintetek melyik a legrondább város Magyarországon?

Figyelt kérdés
Elhanyagoltabb, rendezetlenebb, legrondább épületek stb...

2019. máj. 7. 18:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
Még nem jártam olyan sok helyen, de Budapestnél rondább várost eddig nem láttam. Miskolcé a 2. hely.
2019. máj. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Bármelyik csak cigányok lakta kis vidéki város.
2019. máj. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
A kiseb városokról nem beszélnék de Debrecen egy ocsmány város!A főtér (a nagytemplom előtt) egyedül normálisan néz ki de más nem!
2019. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%
Pest, Debrecen
2019. máj. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%

Szinte az összes városban jártam már, Budapesten éltem 27 évet, most Gyöngyös mellett vagyok, Egerbe, Miskolcra rendszeresen jártam, éltem Fejér megyében is, rokonok Szombathelyiek, Debrecen, Mosonmagyaróvár, Sopron, Nyíregyháza, stb mind megvolt huzamosabb ideig.


Toronymagasan Budapest, rendszeresen szét van verve, omladozó épületek, a peremkerületek undorítóak, borzalmas utak, falfirkák, szeméthegyek, stb.

2019. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Ózd, Salgótarján, Dunaújváros, Komló. Tele vannak régi, szovjet épületekkel, panelházakkal.
2019. máj. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Engem Salgótarján döbbentett meg! A központi részen legalább négyféle építkezési stílust láttunk.Olyan volt,mintha eltévedtünk volna a századokban. Egyébként tiszta volt amikor arra jártunk.
2019. máj. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem sajnos minden helyen található kiábrándító rész.
2019. máj. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%

Miskolcnak vannak nagyon szép részei.

Igazából minden városnak vannak nagyon szép részei, bakker én még Salgótarjánban is megláttam azt az ipari, dimbes-dombos szépséget (jó nem laknék ott).


Ne mondanám rondának, de amikor Tiszaújvárosban és Kazincbarcikán voltam egy ideig, eléggé nyomasztó volt számomra, pedig nem elhanyagolt.

2019. máj. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%
Az ujvarosok, meg Miskolc, bár Pesten se laknék.
2019. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!