Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miskolcon a selyemréti rész...

Miskolcon a selyemréti rész az esti órákban mennyire gázos?

Figyelt kérdés
Nappal már jártam arra, de nem volt épp bizalomgerjesztő mikor olyan embereket láttam, hogy rossz volt nézni. De igazából az nég semmi volt ahhoz képest. Akkor mondjuk este 8 után mennyire veszélyes hely?

2019. okt. 26. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet veszélyes.

De ott is ugyan ugy emberek laknak es nem eszik meg őket

2019. okt. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el a biztonságot garanciát a nyugira , sehol sincs a világban . Magad képezd helyzetekre de vegyel paprikaspret ami zsebben - övklipszben tartod , mellé viperát karpántosat amit gyakorolsz hogy kell sorozatosan fejen terden verni a trógert .
2019. okt. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazából csak a Szondi- telepről leérkező "népség" meg a hajléktalanszálló miatt tragédia, de nem egyszer mentem már ott egyedül este 10 környékén, és nem kötöttek belém. Ha nagyon fontos dolgod van, ajánlom, hogy a Latabár utca/NKH telep felé kerülj, ott nem szoktak járkálni. Igazából a kereszteződés az ami vészesebb, meg a Tiszai-hajléktalanszálló felé, de a villamosmegállót se szokták ellepni.

18F

2019. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!