Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Biatorbágy jó hely? Sok ott a...

Biatorbágy jó hely? Sok ott a kertvárosias rész?

Figyelt kérdés
Milyen bűnözés?
2017. máj. 23. 16:31
 1/3 today.tomorrow. válasza:
Nekem az egyik barátnőm lakik ott, nagyon szereti mert csendes környék,továbbá gyönyörű a panoráma a teraszról. Minden van helyben ami kell, boltok, iskolák,ovik....Bűnözésről nem tudok.
2017. máj. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Souky válasza:
Biatorbágy nagyon szép és nagyon jó hely. Rengeteg a zöld, jó az infrastruktúra, sok bolt van, nyugis hely. Ha oda akarsz költözni, én javaslom.
2017. máj. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pep e válasza:
Én ide születtem, és nem laknék máshol. Ha a városba kéne járnom dolgozni, csak is vonattal járnék. Egyébként nagyon sokan járnak vele. Bűnözés viszonylag visszafogott, időnként lehet hallani ezt-azt. Érdi és Ercsi romák szeretnek portyázni, de sok polgár őr van, járőröznek és a helyi seriff is sokszor mutatja magát, állítólag igen kemény férfi ember. Csendes-nyugodt, alvó város. Aki éjszakai életre vágyik, az Budapest kertvárosaiban esetleg belvárosában gondolkodhat inkább.
2018. márc. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!